Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy ember nagyon szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ember nagyon szeret valakit, és ő az élete szerelme, akkoris elhagyná megváltoztathatatlan dolgokért?

Figyelt kérdés
Az (ex) baratom folyamatosan sir értem, nehezen dolgozza fel a szakitast, de soha nem konyorogte vissza magát. Állítsa szerint (amúgy cselekedetei szerint is) mindennél és mindenkinél jobban szeret, de nem maradhatunk együtt. 1,5 éves kapcsolat. Én nem értem.. Ha valaki ennyire szeret, az hogy tud elhagyni?

2020. okt. 20. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel ez színház. Ha mégse jön össze az új csajjal, akkor hozzád még talán visszakönyörögheti magát.
2020. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az elso velemenyet. Amugy, a szakitas konkret oka mi volt? Olyan nincs, hogy szeretek valakit es ott kell hagynom. Errol en dontok.
2020. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan. Sose volt még úgy csaja, hogy ő keresett volna. Tipikus elvan a vilagaban fajta. Amúgy sem előttem sír,csak lebukik amikor videohivasban hivom.Amúgy a vallása miatt szakitottunk meg azért mert en "nem úgy viselkedek, mint egy barátnő" plusz azért, mert állítása szerint olyan vagyok mint az anyja aki folyton ordibal
2020. okt. 20. 20:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval en ateista vagyok, veszekedeseink 90% emiatt van. A masik meg az, hogy neki fáj, hogy én nem tudok neki annyi szeretetet adni. Ez tény,hogy nem vagyok az a bújós meg nem mondom neki hogy szeretem. De ha ennyire szeretne, akkor miért nem probalkozik még
2020. okt. 20. 20:59
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah hogy valláskárosult szegény. Örülj hogy elkerülted a golyót és lépj tovább.
2020. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem a vallással van baj hanem ha szektás. De pszichés problémája is van. Örülj hogy megszabadultál tőle.

Ha normàl vallásos akkor nem érdekli hogy te ateista vagy. A vallas lényege hogy tisztelem a másik vèlemènyét, olyannak szeretem amilyen. Az èn párom is ateista, nagyon jól kijövünk.

Azért nem hagyom el a másikat mert èn szeretem a tökfőzeléket ő pedig nem.

2020. okt. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ő már látja, hogy hosszútávon nem működne.
2020. okt. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ő milyen vallású?
2020. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha egy kapcsolatról nyílvánvaló, hogy nem működne hosszútávon, akkor az illető nem életed szerelme.

A srác számára pedig úgy tűnik nyilvánvaló.

2020. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kapcsolatban alap, hogy elfogadjátok egymás gondolkodásmódját, hogy ő is elfogadja, hogy te nem hiszel és te is elfogadd, hogy ő igen. Ne legyen elvárás a másiktól, hogy feladja önmagát és az elveit!
2020. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!