Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok arról,ha valakiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról,ha valakivel írásban szakitasz,és nem válaszol meg a szakito üzenetre sem?

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt,es pár napja szinte alig írunk,találkozni sincs ideje velem a munka miatt,ezert megírtam neki,hogy ha annyira nincs ideje,hogy visszairjon,akkor többet találkozunk sem kell már.es erre sem jött válasz.egyszeruen képtelen vagyok felfogni ennyi év után ezt a fajta ignroaciot,hogy valaki meg egy szakító üzenetre se válaszoljon.szerintetek van értelme írni egy hosszabb levelet (mivel találkozni nincs ideje),amiben leírom mennyire csalódtam benne?és hogy mit gondolok róla?mert már rég gyulemlik bennem amúgy sok minden a jellemevel kapcsolatban és úgy érzem Hogy megkönnyebbulnek.szerintetek van értelme,vagy én is tűnjek el csendben?
2020. okt. 22. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy megkönnyebbülsz, akkor írj neki, de arra se fog válaszolni.
2020. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Velem is ez volt egy év kapcsolat után, gyerekes. Szerintem írj, ha gondolod, azzal kibeszéled magadból, és lehet, hogy őt is elgondolkodtatja.
2020. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is hasonlóan jártam 3 és fél év után messengeres szakítás meg viselt majd én is meg írtam a véleményem és még én voltam a rossz. Kértem tőle találkozót hogy személyesen jobb lenne le zárni de csak a kifogások voltak majd arra se méltatott engem hogy írjon nem jön össze mert lusta meg mozdulni.


Ha írsz is neki nem biztos hogy érdekelni fogja az egész de ha neked könnyebbséget okoz írd le neki.

2020. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!