Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már van valakije, hogy tegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már van valakije, hogy tegyem túl ezen magam?

Figyelt kérdés

KB 3 hete még itt volt, azt mondta szeret... Az előtt 2 hónapot is külön voltunk.


Én ebbe a 3 hétbe, mindent megtettem, írtam neki, hivogattam holott megmondta konkrétan hogy nem kellek neki. De én úgy éreztem hogy harcolnom kell, írtam neki megint erre megmondta őszintén hogy van valakije akivel hétvégén már együtt lesz.


Gyerekek ezt a fájdalmat nem kívánom senkinek. Ez brutális!!!!!!! Hogy éljem ezt túl?

Azt mondta most meg mutatja hogy más is elfogadja a fiával együtt mert én mindig azt mondtam neki hogy nem fog kelleni senkinek gyerekkel.


3 hét alatt tovább lép akkor mennyire szeretett ő engem?


Semennyire.


Valaki mondja meg mit tegyek ebbe bele őrülök!!!!


2020. okt. 22. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
És te mennyire szereted őt, ha olyanokat mondtál neki, hogy nem kell majd senkinek a gyerekével? :D
2020. okt. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Komolyan fejezzétek már be ezt a "3 hét után, 4 hét után 5 hónap után ha van valakije, soha nem szeretett" marhaságot.


Vége van, nincs mire várni, ha 2 ember útjai elválnak bármilyen okból is, nincs mire várni! 9 hónap vagy 1 év múlva jobban esne?


Legyen erre törvény? Hogy akik szakítanak ott 1 évig nem lehet senkijük sem? De a 366. napon már igen?


A te drágaságod egy kretén volt, gyerek ide vagy oda.

2020. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ugyanez volt velem is. En pszichológusnal kötöttem ki. Es gyógyszeren éltem 2 hétig. Mikor este megettem az altatót reggel úgy elaludtam hogy nem birtam felkelni es elvinni a gyereket iskolaba.

Onnastol kezdve atgondoltam hogy jolvan e ez igy. Es rejottem hogy nem. Befejeztem a gyógyszer szedés. Megerosodtem es vissza jottunk a gyerkkel a közös lakasba. O meg haza ment az anyjáekhoz. 7 évet éltünk együtt. Azóta nem láttam :D es azt kell mondjam könnyebb nélküle.

2020. okt. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

Köszönöm az értelmes és nem rossz indulatú válaszod!!

2020. okt. 22. 22:49
 5/6 anonim válasza:
3 as vagyok. Ha gondolod irj :)
2020. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem 3 hét alatt lépett tovább, előtte is 2 hónapot külön voltatok. Akkor kellett volna pontot tenni a végére, és nem húzni tovább egymás idejét.
2020. okt. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!