Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl a szakításon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl a szakításon, mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt 2 hete, hogy szakítotott velem a barátom, most lett volna decemberben 3 éve, hogy együtt vagyunk. Ő 23, én pedig 20 éves vagyok, együtt éltünk már. Nagyon sokat vitáztunk a kapcsolatunk eleje óta, viszont mindig megbeszéltük, társak voltunk, mindent együtt csináltunk. A viták ellenére ,,igazi szerelmünk" volt, mintha egymásnak teremtettek volna minket, másak voltunk, de pont kiegészítettük egymást. Mindenben számíthattam rá és ő is rám, de én voltam az, aki az utóbbi időben nagyon csúnyán kiakadt dolgokon, sok volt a stressz, de valahogy csak utólag vettem már észre ezeket. A szakítás hetén már szintén utólag, de ő is nagyon feszült volt, mindenért piszkált és nem mondta el, hogy mi a baj, gondolom akkor őrlődött, hogy mi legyen ebből az egészből, de nekem erről semmit sem mondott. Majd egy egész napos vita után elment és mikor visszajött, szinte semmit nem mondott, elkezdtem kihúzni belőle a szavakat. Először csak szünetet akart, ebbe én nem mentem bele és azt mondta, hogy akkor legyen vége, mert az állandó viták miatt ő már ezt nem bírja. Nagyon összevesztünk bár én normálisan közeledtem felé, hogy beszéljük meg, ő azt mondta nem tudja, hogy még mit mondhatna, de szinte semmit nem mondott, nem beszéltük át, annyit mondott, hogy sok a vita, szeret, de nem annyira, mint az elején, nem tudja mit gondoljon, nagyon bizonytalan volt, azt mondta, ha alszik egyet, lehet mást mondott volna. Én el sem akartam hinni mi történt, nem akartam felfogni ezt az egészet.

Majd pár napra rá én írtam neki, hogy beszéljünk, ebbe belement, de a találkozóba már nem és arra hivatkozott, hogy miket mondtam és csináltam, amikor hoztam el a cuccaimat. Ekkor még telefonáltunk, mégjobban összevesztünk és mikor megkérdeztem, hogy ennyire utál-e, hogy ne tudjunk leülni legalább átbeszelni ezt a három évet, azt mondta, hogy épp ez a baj, hogy még szeret. Ezt követően letiltott mindenhol engem és az egész családomat (akik amúgy nem bántották, sőt, nagyon-nagyon, saját gyerekükként szeretik), majd pár nap múlva írtam neki szintén én. Ez egy sokkal érzelmesebb levél volt, kifejtettem, hogy nagyon szeretem és, hogy nehéz nélküle, viszont tényleg sok volt a vita, amit nem kezeltünk és én nagyon természetesnek vettem az ő szeretetét és sokszor csúnyán viselkedtem, nem becsültem őt meg, írtam neki, hogy vigyázzon magára, stb. Utána egyből felhívott, ő is bocsánatot kért, elmondta, hogy ez volt élete legszebb időszaka, stb., szóval végülis jó szájízzel váltunk el, viszont azt mondta, bánja, hogy nem írt a szüleimnek, de fog, azonban azóta sem tette.


Azóta szerintem több lánnyal is, de leginkább egy 17 éves ismerősömmel ismerkedik, akit előtte nem is ismert, és engem egyáltalán nemis keresett. Nekem eszméletlenül hiányzik ő, viszont még most is kétes érzéseim vannak, egyszer azt gondolom, hogy egyáltalán nem szeret, hogy már rég mások érdeklik és örül, hogy nincs velem, máskor viszont úgy érzem, hogy nem lehet, hogy ekkora szerelem után ő ne érezze azt az űrt, amit én és, hogy olyanokat mondott és olyan bizonytalanul, hogy még bármi lehet.


Többet már nem szeretnék írni neki, viszont még mindig reménykedem, hogy ő megkeressen engem, de közben meg nem tudom, hogy hogyan lépjek túl rajta, mert a józan eszem azt mondja, hogy már úgysem fog keresni.


Mit csináljak, hogyan éljem tovább az életemet? Nagyon félek, hogy megváltozik a személyiségem, nem leszek önmagam, mert nélküle jelenleg így érzem. Mindig neki írnék, mindent el akarok mesélni neki, sőt, minden pillanatban eszembe jut egy közös emlékünk, minden sztorim hozzá kapcsolódik, úgy érzem nélküle nincs meg az egyik felem.



2020. okt. 28. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Van már rég valakije vagy alakuloban. Olyankor lesznek hirtelen türelmetlenebbek az emberek es nem nyitottak a megoldasokra.


Nem akar megbantani mert nem erdemled meg.probalt volna kedvesen lerázni.


Ilyenkor jo ha vannak baràtok, élet körülötted, ugy könnyebb tulmenni rajta

2020. okt. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt teljesen kizártnak tartom, hogy lett volna valaki más. Nem ilyen ember és mindig együtt voltunk és szakítás után többször rá is kérdeztem, elmondta, hogy nem, csak ezt ő így már nem tudja folytatni.
2020. okt. 28. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha állandóan veszekedtetek, akkor remélhetőleg megváltozik a személyiséged, idővel elgondolkodsz, hogy miben követtél/követtetek el hibát. 2 hét után természetes, hogy hiányzik, de ez csak a megszokás.

Remélhetőleg levonod a tanúlságokat, és a következő fiúnál nem követed el még 1x. A fájdalom elmúlik, idő kérdése, foglald el magad, csinálj programokat, éld az életed.

2020. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A leirtakbol meg pont hogy nem kizàrt.
2020. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3-as! Igazad van! Azt ki is hagytam, hogy én rettenetesen bánom, ahogy viselkedtem, ha tehetném, mindent visszacsinálnek, úgy érzem a szakítással éazrevettem, hogy hogyan is viselkedtem. Látom az ő hibáit is, de én vagyok minden lényegesnek az oka és úgy érzem, hogy meg tudnék változni, máshogy közeledni felé. Viszont ezeket nem mondtam el neki, csak azt, hogy szörnyen viselkedtem, de nem mertem szóbahozni az újrakezdést, mert féltem tőle, hogy ő egyáltalán nem akarja és reméltem, hogy majd ezek után keres, de azóta sem keresett.
2020. okt. 28. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég hasonló a szituáció az enyémhez. Én is örlödök hogy mi lesz, vajon Ő fog e keresni, vagy ha nem akkor én rá veszem e magam hogy megkeressem. Voltak köztünk is problémák, de szeretjük egymást. Nem tudom hogyan tovább. Egyre inkább hiányzik.
2020. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ennek vége. És szerintem az a legjobb amit tehetsz, ha te is így kezeled. Jelenleg csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz, foglald el a gondolataid hogy minél kevesebbet jusson eszedbe. Találkozz a barátaiddal, szüleiddel szervezzetek programot, kezdj el valami új hobbit. Szóval lehetőségeidhez és kedvedhez mérten szórakozz te is, foglald le magad, ne agyalj rajta.


Ha pedig úgy alakul egy idő után, ami lehet pár hét, pár hónap vagy akár 1 év is... hogy felbukkan újra, mert úgy érzi még nincs lezárva és még te is hasonlóan érzel, akkor megbeszélitek az egészet.

Ha pedig nem... akkor a felejtés útjára léptél a fenti elfoglaltságokkal.


Egyébként hasonló helyzetben vagyok én is. Tudom, hogy nagyon szenvedsz te is, és remélem nem túl közhelyesek amiket írtam. Én is igyekszem ezeket tenni, miközben kétségbe vagyok esve, mert én sem találom a régi önmagam... ugyanilyen embert vesztettem el, a másik felemet. Annyira természetes volt, hogy együtt vagyunk, kiegészítettük egymást. Nagyon nehéz elfogadnom, hogy ő már talán mással ismerkedik, nem is értem, hogy ezt a részét nem is emelted annyira ki... szerintem az egészből ez az igazi fájdalom, mást látni a szerelmed oldalán, ott ahol a te helyed lenne. 😞

2020. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Új ruha, új frizura, póker arc és egy kis kényeztetés. A többit bízd az időre. Ami megromlott az felmelegítve sem ízletes.
2020. okt. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!