Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után töröltök minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után töröltök minden közös "emléket" facebookról?

Figyelt kérdés

Randizom egy sráccal, akinek volt előttem egy hosszú kapcsolata. Régebbi bejegyzésekben, 1-2 fotón még a régi barátnőjével együtt van megjelölve. Engem egy kicsit zavar, hogy ha átpörgetem az oldalát, akkor biztos belefutok olyan hozzászólásba, bejegyzésbe, ami a régi barátnőjével kapcsolatos.

Lustaságból nincs kitörölve vagy mert még mindig ragaszkodik?

Amikor én szakítottam az utolsó mondatig töröltem mindent.


2020. okt. 28. 22:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Én ki se rakok ilyen privát dolgokat.
2020. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Ezért nem (sem) kellene az embereknek az életüket a nagyközönség előtt élniük. Alapból szeretem a technika fejlődését, de ezt a részét nem, itt nagyon félresiklott valami, és az emberi tényező a létező legrosszabbat hozta ki belőle.
2020. okt. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb dolga is van az embereknek, mint éveket végigtörölni a facén.
2020. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
100%

Próbáltam...a felénél elfáradtam.

Amúgymeg nincs mit tagadni rajta.

Az életem része volt évekig.

2020. okt. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

Én igen. A férjemről van 1 kép 500 millió évvel ezelőttről az exével, valami haverja tette ki. Más semmi.


Nem csináltam belőle ügyet.

2020. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Én a közös képeinket leszedtem, de nem éltünk nagy közös életet Facebookon, szóval nem volt nehéz leszedni azt a néhány közös képet.

Amúgy, én a telefonomból sem töröltem a közös képeinket. Nem szoktam nézegetni, sőt, az elmúlt egy év alatt(amióta szakítottunk), egyszer ha végigpörgettem. Olyan régiek, nem szoktam úgysem a telefonomban lepörgetni odáig. A másik meg, hogy nem haraggal váltunk el, egy tök rendes pasi, kedves, szerelmesek voltunk, szóval számomra egy szép emlék. Nem törlöm. Ennyi. Ő is az életem része volt.

2020. okt. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Nincs is fosbúkom.
2020. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
25%

Igen, törlök mindent, főleg a közös képeket és posztokat. A többi nem érdekel, ezekből meg nincs sok.


Megilleti a jövőbeli partnert, hogy ne kelljen az exemmel osztoznia akármilyen formában. Az ex az ex, amint szakítunk, kizárom az életemből. Nem haragszom rá, csak ignorálom. Törlöm a számát, törlöm ismerősök közül, archiválom az üzeneteit, ha nem tartja az illő távot, le is tiltom. Törlöm a képeket, közös bejegyzéseket, a közös romantikus tárgyakat (mindent, ami nem a semleges használati tárgy kategória), eltüntetem. Nem kérdezek felőle, nem beszélek vele, ha összefutunk csak köszönök.



Szerintem ez így tisztességes.

2020. okt. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Kedves #8-as. (#6-os vagyok). Én teljes mértékben megértelek, hiszen ha ex valaki, akkor annak oka van. Viszont mi a szakítás óta nem beszéltünk és nem is találkoztunk. Ott akkor lezártuk és annyi. Nem volt harag, de a végén már érzelmek sem voltak. Engem már nem zaklat fel, ha látom a közös képeinket, sőt, nem vált ki belőlem semmi de semmi érzést.(mondjuk nem szoktam nézegetni). Viszont a volt párom tényleg egy rendes pasi volt és sok szép emléket köszönhetek neki, így nálam belefér, ha azok a közös fotók ottmaradtak a telefonomban.
2020. okt. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én töröltem, nekem inkább abban segített, hogy én továbbléphessek, nem az exről, vagy a potenciális újról szól ez nálam. Mondjuk én nem nagyon rakosgatok ki dolgokat, így ha kb 4-5 fotót kellett törölni, ami talán 2 perc volt.
2020. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!