Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Exem zaklat engem az az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exem zaklat engem az az új párom is?

Figyelt kérdés

Közös a munkahely exemmel(26eves srác vagyok)

Nem képes elviselni, hogy új párom van. 5evig voltunk együtt....lassan két éve O szakított lett új párja....nekem is mostanában lett új párom

Azóta szaklat.

Szakított a párjával mert, hogy engem szeret stb.

Odáig fajult az úgy, hogy már magát megalázva megszegyenitve könyörög a munkahelye ..majd ha nemleges valaszt adok idegbeteg lesz.....volt rá példa,hogy lecsavart egy óriási lofont ..olyat, hogy felszaladt a szam..

Mostani párom rendőrségre akar már menni..vagy legalább látleletet vetetni ...szerintetek is elkene?



2020. okt. 30. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez már nem tréfa. Mond meg neki hogy fejezze be, vagy megy a fejlenetés. Ezt már a munkahelyeden is lehet jelezni, és kib@sszák a francba ha nem szedi össze magát.
2020. okt. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatnád a családját bevonni, hátha le tudják állítani. Munkahely váltás esetleg nem hozhat megoldást?
2020. okt. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem siman mehetsz mar rendorsegre is. Valamint a munkahelyeden is szolhatsz a fonokodnek.
2020. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Azért nekem ez a történet kicsit hiányosak tűnik....

Te vagy az ártatlan, ő meg az őrült. Mit csináltál kérdező? Valami oka csak van, hogy ennyire berágott a nő. Nem védeni akarom, csak kicsit érdekes, hogy ő szakít veled, lesz is új párja, aztán hirtelen szakít az új pasival, hogy inkább veled legyen. Most nem azért de ez ferde sztorinak tűnik. Biztos vagyok benne, hogy te sem vagy ártatlan és tettél valamit. Mit tudom én, csak egy példát mondjak, hülyítetted, becsaptad menetközben. Légyszi egészítsd ki a sztorit, mert így aligha fogsz értelmes választ kapni. Tudom tudom gyakorin mindig a kérdező az ártatlan, makulátlan, de azért na. :)

2020. nov. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolso, siman vannak olyan esetek, ahol az egyik fel van megkattanva teljesen mindenfele indok nelkul.
2020. nov. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés tulajdonképpen? Hogy tegyél-e feljelentést? Ha folytatja, szólj neki, hogy ez fog következni. Ha nem áll le, tedd meg. A pofon egyébként, ha tenyérrel adta és megsérült a szád is, és ez bizonyítható, testi sértés (könnyű), 30 napon belül tudsz feljelentést tenni. Látleletet utána kellett volna, feltéve, hogy kívülről is látszott valami nyom. Egyébként tenyérrel vagy ököllel ütött meg? Ha ököllel, lehet akár súlyos testi sértés kísérlete is.
2020. nov. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!