Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mihez kezdjek nélküle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek nélküle?

Figyelt kérdés

Vasárnap lesz egy hónapja, hogy szakított velem a barátom a sok vita miatt, 3 éves kapcsolat volt. Igaza volt, meg is beszéltük végül rá egy hétre, de azóta semmit sem beszéltünk, nem találkoztunk.

Ő elkezdett tinderezni, még egy jóval fiatalabb ismerősömmel is chatelnek (ha csak chatelnek), de közben más lányokkal is ismerkedik én pedig csak szenvedek, de nagyon, eszméletlenül rosszul esik, hogy csajozik.

Nagyon szeretem, csak rá tudok gondolni, akármit csinálok. Mindent együtt csináltunk, együtt laktunk már, ő volt a legjobb barátom. Hiányzik, hogy beszéljek vele, hogy elmeséljük egymásnak a napunkat, hogy megsimogassam az arcát, megöleljen, egyszerűen minden hiányzik vele/belőle.

Tudom, keressek másik hobbit, menjek el a barátaimmal, stb., de közben egyetemre járok, nem mászkálhatok csak úgy, tanulnom kellene, de az sem megy, csak rá gondolok. Szoktam találkozni a barátnőmmel, de mikor vele vagyok, akkor is mindig csak ösztönösen a (volt) barátomnak írnék, mondanám neki, hogy jöjjön el elém, ő várna, stb. Most elköltöztem egy lakásba, de így sem jobb, közel is vagyok hozzá, meg alapból, nem tudok nem rá gondolni. Még a boltba is vele mennék legszívesebben. Terveink voltak, vele képzeltem el mindent a jövőmben is és most egyszerűen nem tudok mit csinálni nélküle. Nehezítés az is, hogy a karantén óta csak együtt voltunk nálunk vidéken, szinte sehova sem mentünk. Nem vagyok társasági ember, nem szeretem a programokat, sosem szerettem, számomra az volt az ideális, hogy tanultam és szabadidőmben vele csináltunk valamit, ha úgy volt, csak egy filmet néztünk, néha mozi, vacsi, stb.

Mégis hogy lesz ez így könnyebb? Könnyű mondani ezt, hogy keressek hobbit, járjak el, de nem megy, nem ilyen ember vagyok és nélküle semmit nem tudok elképzelni/csinálni. Alapból a tanulmányaimmal sem tudok haladni így és még mellé ez a 3-4 hét is úgy elment, hogy nem tudom, hogy mégis mit csináltam ez idő alatt, olyan, mintha pár napja történt volna ez az egész. Olyan, mintha a másik felem eltűnt volna, mintha ő lett volna az életerőm és most nincs.



2020. nov. 3. 15:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Csajozik.

Ő már lezárta.

Nem most.

Már jóval előbb, mielőtt realizáltátok volna, hogy vége.


Szállj ki, ne internetezz. Élj a valóságban.

Akkor rövid időn belül elfelejted.


Ennek már vége.

Ne nosztalgiázz.

2020. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meghalt a szerelmem! Az ennél sokkal rosszabb! És most szenvedek, gyászolok, sírok... De keresem azt amibe kapaszkodok! Megyek mindenfelé és próbálom elfoglalni magam.. Hidd el ennél rosszabb nincs!
2020. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sablonos, de az idő megoldja. Ez egy folyamat, most még a jóra emlékezel, aztán eljön, amikor utálni fogod, és minden sérelmed, fájdalmad oka ő lesz, holott ezt közösen rontottátok el, aztán rájössz, hogy már nem érdekel, nem kell mindent hozzá, és vele hasonlítani. Ez után el fogod engedi, és tovább fogsz lépni!
2020. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Én ugyanígy érzek csak férfiként, 1 hónapja elvesztettem azt a lányt akivel eddig éltem az életem és minden percben hiányzik.
2020. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy vala is tudnám utálni, mert nagyon jó ember, mindent megtett értem, én szúrtam el, nem ő.
2020. nov. 3. 15:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésben is meg kell találnod önmagad. Mivel ezt nem akarod és a múltban élsz ezért ez így nehéz. Nagyon nehéz
2020. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem tudsz tenni. Nézz romantikus filmeket, hallgass szomorú számokat, sírd tele a párnád és szenvedj.


"Hogy értsd, egy pohár víz mit ér

Ahhoz hőség kell, ahhoz sivatag kell

Hogy lásd, egy napod mennyit ér

Néha látnod kell

Az élet hogyan fogy el..


..a szerelemnek múlnia kell

S ha múlik, akkor fájnia kell

Hogy érezd mennyit ér, míg tart, míg él"

2020. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2es hsz-nek.


Sajnàlom, fogadd őszinte részvétem 😔🥀

2020. nov. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5-ös Elárulnád, hogy miért szakítottatok?
2020. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mert azt mondta, hogy nem tud így élni, hogy ennyit vitázunk, mindig nekem van igazam és, hogy belefáradt, már nem szeret annyira mint az elején, de szeret még. Illetve az anyjával nem volt jó a kapcsolatom, amiben szerinte is nekem van igazam, de neki ez így nem megy. Igaza van abban, hogy durván beszéltem vele és tényleg 90%-ban az én hibám, a maradékban annyi a ,,hibája", hogy mindig igazat adott, sosem mondta el, hogy bántja ez vagy az.
2020. nov. 3. 16:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!