Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. Nem mert személyesen mert nem tudta volna a szemembe mondani, nem akart megbántani. Mennyire lenne beteg ha elmennék hozzá és a kertben hagynám neki a kedvenc virágját neki búcsúképpen?

Figyelt kérdés
Nem csöngetnék be vagy találkoznék vele, csak otthagynám neki.

2020. nov. 8. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azta de creepy. Ugyanezt csinálja a maffia is csak benzines kannákkal. Reggel mész ki és ott az ajtód előtt.
2020. nov. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdeztem hogy ki mennyire látná creepynek.
2020. nov. 8. 23:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem annyira nem gáz.Mármint ha csak egyszeri alkalommal tervezed és aztán szépen elengeded ezt a kapcsolatot ennyivel.Rendszeresen ne csináld, mert az nagyon creepy.:)
2020. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem annak látná, de én férfi vagyok.
2020. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne csináld. Amit tehetsz az az, hogy kerülöd. Ne loholj a nyomába. Mert az neki csak megjobban megerősítés lesz, hogy jól döntött amiért szakított. Én érzem, hogy jó szándékból tennéd. De szerintem semmi értelme már . De ahogy érzed.

30/n

2020. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha írsz mellé egy búcsú levelet akkor nem annyira creepy.
2020. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kedves tőle, persze, így sokkal kevésbé bántó! Szerintem ahhoz gerinc is kellene, hogy a szemedbe mondja. Ne csináld, nem lesz neked így egyszerűbb, neki meg valószínűleg nem számít.
2020. nov. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már minek, szakított veled. Te úgy gondolod hogy jó ötlet O meg az új csavojara gondol és meglátja a virágot, na ez beteg felkiáltással bevágja a kukába
2020. nov. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, én nem örülnék. Creepy és felesleges is.
2020. nov. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Aki arra nem képes, hogy személyesen szakítson veled, hanem csak leráz és nem akar veled többé foglalkozni, azzal nem érdemes neked se foglalkozni. Teljesen mindegy, hogy nőről vagy férfiről beszélünk, mindkét nemben vannak ilyenek. Nehogy már még ajándékot vigyél neki, legyen benned tartás. Leszar téged, szard le te is, de úgy hogy ha legközelebb visszakúszna se legyen több esélye. Húzz már egy határt b*szki, milyen nyomorult ember ad ajándékot szakítás után.
2020. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!