Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátnőm és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm és azt mondta már olyan mintha barátok lennénk és nem azt érzi mint az elején. Én mondtam, hogy próbáljunk meg javítani, de azt mondta inkább nem akarja. Dekódolnátok?

Figyelt kérdés

Kedves lányok, légy szíves mondjátok el, mi van ilyenkor a fejetekben ha ezt a forgatókönyvet toljátok le. Mert én csak nézek. Előtte egy héttel még összebújva filmeztünk és keményen szexeltünk.


Mai napig gombóc van a torkomban, úgy szeretem...



2020. nov. 11. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Az összebújáshoz és a kemény szexhez sem kell szerelem, anélkül is lehet csinálni mindkettőt. Gondolom az ő oldaláról ellaposodott a kapcsolat, nem érez irántad szerelmet, vonzódást, csak baráti szeretetet, megszokást.

Én erre gondolnék, ha ilyen indokkal szakítanék.

2020. nov. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
nos ez bármi, de télleg bármi lehet.. léteznie sem kell a dolognak
2020. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Őt nem ismerjük. Mondtam már ilyet férfinak, de akkor azért már beszéltünk róla, hogy vannak gondok, nem a derült égből jött a dolog, meg szerencsére ő is hasonlóan érezte. A kemény szex nem feltétlenül a szerelem jele, mi is dugtunk még egyet szakítás előtt, pedig már egyikünk sem érzett úgy.

Ha így érzi, és nem akar a felvetésed ellenére sem többet, akkor itt van vége. Ha bármit próbálnál, az kínos erőlködés lenne.

2020. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy szeret, miután elköszöntünk.
2020. nov. 11. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Szeret de nem szerelmes es ez zavarja. En is szerettem az exemet megis inkabb baratkent tekintettem ra a végére. A mostani paromnal sincs lángoló szerelem, de van szeretet es ami szamomra fontosabb az h van elköteleződés. Vele el tudom kepzelni a jövőt, az exemmel nem tudtam
2020. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
fordítom az ötöst: ennek van pènze, így lexarom a szerelem hiànyàt 🙂
2020. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Te egy megkeresedett idiota vagy. Tőlem azt hiszel amit akarsz.

2020. nov. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek én is jártam így
2020. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!