Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után derül ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után derül ki hogy valaha tényleg szeretett-e?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban minden nap beszélés, nagy szeretet minden, aztán szakítás után le se f0sik. Csak én gondolom így, hogy ez felülírja az egész eddigieket, és hiteltelenné teszi azt a szeretetet? Ha csak nem adott komoly indokot, minimum hogy szóba állok azzal akit a szeretetemmel hitegettem. Valós szeretet nem múlik el, csak a semmitérő szerelem, ami egy biológiai fellángolás.
2020. nov. 14. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Csak te gondolod így, ráadásul rosszul. Attól még, mert a jelenben most nem szeret, attól még nem invalidálja a korábbi tetteit, szavait. Régen szerethetett, őszintén is. Amúgy de, elmúlik akármilyen erkölcsi magaslatokból is nézed az akármilyen szerelmet. A lelki kapocs is elmúlik. Vagy szerinted akikkel oviban, általános iskolában nagyon barátkoztál, de ma már nem is beszéltek, azok mind hiteltelen, valótlan barátságok voltak? Szerintem nem lesz attól valami kevésbé hiteles, hogy elmúlik és utána nem játssza meg magát az ember. Sőt. Nekem amiatt pont hitelesebb az egykori szerelem, ha most nehezére esik velem beszélni az exeimnek, mert mondjuk fájdalmat ébreszt bennük az emlék vagy ilyesmi. Mindenkinek kell gyászidőszak a szakítás után, ki így, ki úgy dolgozza fel, de attól még, mert más a módszeretek, nem jelenti azt, hogy sosem voltak igazi érzései feléd.
2020. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szakitás után én is le se f0stam az exemet. De csak látszólag, hetekig voltam padlóm miatta, de attól még nem kerestem, hiszen pont azon voltam, hogy túl legyek rakta (pedig ém szakitottam). Nem tudom mit kéne csinálnia. Szakitottatok, vége, nem várhatod el hogy ugyanugy mindennap beszéljetek. Könnyebb úgy tovább lépni, hogy egy időre magszakitjátok a kontaktot. Szakitas után nyilvan nem fog ugy foglalkozni veled mint mikor együtt voltatok. Szeretne tovább lépni, azzal ha keresed vagy keres nem fog tudni.... te se. Ettől még mem f0sik rád.... csupán jól kezeli a helyzetet...
2020. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%

Nem egészen értem ezt az elméletet. Szakítani pont azért szoktak, mert már nem szeretnek, nem akarnak a másikkal együtt lenni. Nyilván mikor együtt voltak, akkor még szerette, de már elmúlt.

Pont az a nem normális, ha szakítás után úgy tesz, mintha mi sem történt volna. Mert akkor nincs is értelme szakítani.

2020. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De ha nehezen lép tovább akkor miért szakít?? Annyira kár így az egészért mert megoldható problémák voltak csak, és egyszer bekattant nála valami. De ilyenek hogy pl. kevés találkozás a covid miatt. De hát miért nem lehet kicsit kivárni a jót? Miért kell minden azonnal bármi is legyen, ha nem tökéletes akkor dugó?

Ilyenkor ha nem zaklatom -> továbblép könnyen, sose lesz semmi belőle.

Zaklatom -> nehezebben lép tovább, de lehet hogy megutál.

Melyik a jobb döntés ha tényleg csakis őt szeretném, és éveket is várnék rá akár?

2020. nov. 14. 13:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogy ő miért nem volt képes a kalcsolatért bármi áldozatot hozni.
2020. nov. 14. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint annyira nem gondolta ezt komolyan. Lépj tovább te is.
2020. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam hogy nehezn lép tovább, egy példát hoztam fel magamról, hogy én aki padlón voltam szintén nem kerestem az exem. Ha ilyen miatt szakit akkor nem szeret már, leher csak fellángolás volt.

Na keresd mert jobban ki fog abrandulni.

2020. nov. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem gondoltam hogy ilyen könnyedén el leszek engedve, és túl lesz lépve rajtam, miután állandóan elmondta hogy szeret... de ezek csak szavak. Őszintén szólva ha visszagondolok, bizony voltak jelek arra hogy nem szeret már, csak a szakításhoz volt töketlen. Úgyhogy gáláns módon addig hanyagolt és bántott érzelmileg amíg én nem bírtam tovább. Én szakítottam, de úgy hogy szerettem, úgyhogy most én szenvedek, ő meg vígan éli világát, mintha az a 3 év együtt mit sem jelentett volna. Nála valószínűleg így is van.
2020. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!