Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vettem a barátnőmnek egy cuki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettem a barátnőmnek egy cuki tollat a kedvenc állatkájával. Mire odaadhattam volna neki szakított velem. Nem lenne gáz elmenni hozzá és bedobni a postaládába? Vagy ez nagyon creepy?

Figyelt kérdés
Igazából csak mindig eszembe jut róla és közben nagyon fáj a szívem. Kidobni meg nem akarom, ha már azért vettem hogy örömet okozzak.

2020. nov. 17. 09:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
Ne hallgass a sok idiótára. Ha be akarod dobni és utána nem zaklatod, akkor dobd be, az ő lelki szegénysége ha ez bármilyen rossz érzést vált ki belőle. De tényleg ne zaklasd. És tudd, ez semmin nem fog változtatni.
2020. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
En orulnek neki, de persze mindennemű zaklatás meg be próbálkozás nelkul. Felnőttek vagytok. Szakítottatok, de szerettetek egymast valamikor.
2020. nov. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

Nyugodtan add neki oda. Ez még nem zaklatás.

Neki vetted, nem volt alkalmad odaadni. Attól még neki szántad.

Én is odaadnám fordított esetben, főleg, ha szépen váltatok el.

2020. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%

Semmiképp sem dobnék ki egy jól fogó tollat. Nem pocsékolásra tanítottak, és igyekszem nem generálni fölösleges szemetet.


Ha nem is neki adod, de add oda másnak. Úgyis jön a Mikulás, karácsony, valaki örülni fog.

2020. nov. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát figyelj megmondom őszintén miután én szakítottam az exemmel egyszer a szülinapomra vett egy csokit. Azóta se megy ki ez a fejemből és attól függetlenül, hogy többet nem jönnék össze vele, jól esett. Add oda Neki, ha szeretnéd.
2020. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Egy kis flamingo van rajta.
2020. nov. 17. 13:02
 17/19 anonim ***** válasza:
19%
én lány vagyok, de ha szakítás után az exem még ajándékoz, akár azzal a szöveggel hogy ezt már rég megvettem, én nem fogadnám el. Sőt felmerülne bennem a gyanú, hogy még akar valamit vagy nem képes felfogni hogy én már semmit. Mindenesetre kellemetlen érzés lenne és az exemet még szánalmasabb színben tüntetné fel előttem. Dobom és még nyaliz? Milyen szánalmas-ezt gondolnám. Egyáltalán nem örülnék neki. Ez egy apróság, filléres tétel, add oda valamelyik családtagodnak vagy dobd ki ha túl személyes. A múltat pedig zárd le, semmi közötök már egymáshoz.
2020. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Szerintem is add oda egy másik lánynak. A flamingókat sokab szeretik(olyan cukik :3)
2021. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
*sokan
2021. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!