Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kapcsolatból "kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatból "kölcsönös kihasználáson" alapuló kapcsolat? Nem beteges ez?

Figyelt kérdés

Mivel meghalt a barátnőmmel a kapcsolat, ugyvolt ma szakitunk. Erre felajánlotta, hogy mivel én szeretek vele nagyon szexelni, ezért a továbbiakban is szexel velem majd, cserébe ha énis segítek neki néhány dologban (nem pénz, hanem pl ha el kell menjen valahova messze, akkor eldobom kocsival, vagy továbbra is elviszem hétvégente a suliba, stb, szexért cserébe)

Ez addig menne így a, amíg nem lesz valamelyikünknek egy új kapcsolata. Ezektől a dolgoktól függetlenül nem beszélnénk egymással, nem tartanánk folyamatosan a kapcsolatot már. Szerintetek??? Voltatok hasonló helyzetben?



2020. nov. 24. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem mennék bele. XD Az, akit szerettél, most nem beszélsz vele igazán, csak SZEXELSZ, ami mindent felidézhet, de közben csak kihasznál ő is. Szerintem is beteges.
2020. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
MENJ BELE!!!
2020. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nagy hülyeség, több sebből vérzik.

Szóval te szereted vele a szexet. Uhum, ő meg szegényke csak eltűri, nem? Ugyan már! Ő ugyanúgy élvezi, mint te. Szóval az ő részéről jövő felajánlás nem valós.

Tehát egy olyan felállást akar, ahol megvan neki a testi élvezet, de ha bármilyen segítség kell, ugorj. Egészen addig, amíg nem talál egy másik balekot a szerepre.

2020. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Baleknak néz szerintem
2020. nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Ezt szexkapcsolatnak hívják. Ez meg a gyk. "felnőtt" kategóriája. Itt ezt ördöginek fogják tartani. A lehető legrosszabb helyre jöttél a kérdéseddel...
2020. nov. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Sacc erről szólnak a nyitott kapcsolatok.
2020. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintrm is jó ötlet ha eltudsz vontatkoztatni. Dugni jó. Dugd amíg tudod azt kész ez a lehető legjobb helyzet!!
2020. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Nekem úgy tűnik hogy a kérdező a csicskája lesz pár dugásér
2020. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb - mindegyikőtök kiveszi belőle a jó részeket, felesleges balhék, konfliktusok és kötöttségek nélkül.
2020. nov. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%

Most döbbensz rá, hogy kivel voltál eddig együtt.

Örülj, hogy vége.

2020. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!