Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezhetném őt vissza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném őt vissza?

Figyelt kérdés
A szakításunk oka bonyolult, de a lényeg, hogy mindketten elvesztettük egymás iránt a bizalmunkat és ő azt mondta nem tudja hogy szeret e vagy csak ragaszkodik, kötődik hozzám. Sajnos elsőnek beleestem abba a hibába, hogy futottam utána, könyörögtem neki. Mindenki mondja, hogy hagyjak neki időt de nagyon egy büszke ember és félek, hogy ha rá is jön mit veszített nem fog megkeresni. Visszaszeretném őt kapni mert én úgy érzem megérné megpróbálnunk újra, helyrehozni a hibákat. Mit tehetnék, hogy visszakapjam őt? Olyan válaszokra, hogy nincs már esélyed, engedd el stb nem vagyok kiváncsi, próbáltam már de nem megy.

2020. nov. 30. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mire vagy kíváncsi és mire nem. Én is voltam hasonló esetben és előbb utóbb majd te is rájössz, hogy az a probléma ezekkel a dolgokkal, hogy rajtad kívül másik ember is jelen van. S akár lehozhatod a csillagokat is, ha csak ő nem gondolja meg magát, akkor akárhogy vergődhetsz. S van, van az a helyzet, amikor a másik egyszerűen nem fogja meggondolni magát. Ha csak nem akarsz átmenni beteges zaklatóba, mert ha előbb utóbb nem engeded el, ennek az lesz a vége, amivel csak még jobban kivívód az utálatát.
2020. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elmúltak VÉGLEG azok az okok, amik miatt szakítottatok? Ha igen - felkeres (gondolom, ő a férfi), de ha nem múltak el és erre remény sincs, akkor ne fuss olyan szekér után, ami már tele van és ezért nem vesz fel.
2020. nov. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Elmúlni elmúltak, de még elég friss a dolog és ő nem tud szemet hunyni a múltra. Még legalábbis, csak remélem, hogy ez változni fog... Abban biztos vagyok, hogy szeret még, mikor legutoljára találkoztunk, hogy visszaadjam a cuccait konkrétan könnyezett mikor meglátott...

Mindenképp szeretném őt valahogy visszakapni, hogy legalább megpróbáljuk helyrehozni:( Nem akarom zaklatni már őt egyszer már beleestem ebbe a hibába, de nem tudom mit tehetnék...

Egyébként a szakítás okai teljesen kettőnken múltak, sok mindent ő hibázott el és sokat én, szóval nem olyan volt hogy pl megcsaltam vagy valami...

2020. nov. 30. 10:41
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

"ha rá is jön mit veszített" Valószínűleg semmi olyat, amit más nem tudna megadni neki. Nem csak te, senki sem annyira egyedi, hogy csak Ő lenne megfelelő.

Jól látod, hogy ezt már elszúrtad, amikor szakítás után elkezdtél könyörögni. Pont ebben az időszakban lett volna lehetőséged hatni rá, de nem így.

Nem írtad mennyi idő telt el, de egyet tehetsz:

éljél boldog, aktív életet, amit osszál meg a nagyvilággal (facebook). A lényeg, hogy lássa milyen jól megy neked, mert akkor megjelenik benne a gondolat, hogy milyen jó lenne ezeket veled csinálni.

Ez összejöhet, ha meg nem, akkor sem veszítesz semmit, sőt, ezekkel a dolgokkal tudsz továbblépni rajta és új kapcsolatokat keresni.

2020. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Minnél jobban futsz utána, annál rosszabb lesz...ő annál magabiztosabb lesz, mert te kaparsz utána. B@ssza meg a büszkeségét. Ez nem jó ómen, ha neked kell mindig puncsolni, kiengesztelni, könyörgni.

Azért se! Soha nem futnék azután, akinek nem kellek. Ez több mint megalázó és nem vezet sehova, mert rájön, hogy azt csinálhat veled, amit akar. Egy rongy leszel a szemében, akit használ.

2020. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nehéz ember, sok hibája van, és tudom nekem is de mindig mindennél jobban szerettem és ezt ki is mutattam neki! És ő volt az aki átvert engem elsőnek, utána én is követtem el hibákat, de kettőnk közül ő viselkedett csúnyábban és ennek ellenére még mindig visszaszeretném őt kapni... a legtöbb nő fele annyit nem tűrne el neki mint amit én tettem, ezt erre értettem. Ezek mellett pedig a kapcsolatunkban is próbáltam mindent megadni neki, de fiatalok vagyunk és túl komollyá vált a kapcsolatunk és én attól félek ő ettől ijedt meg...

Próbálok közösségi életet élni, bár ő letiltott de tudom, hogy a haverjaitól mindent tud... elmentem fodrászhoz, próbálom azt a látszatot kelteni, hogy nem sírok utána... de igazából attól félek, az egója nem fogja engedni hogy megkeressen...

Az első szakítás után egyébként 1 hónap telt el, de egészen múlt hétig állandóan beszéltünk, vagy ő keresett vagy én könyörögtem neki...

2020. nov. 30. 10:55
 7/17 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy nem jó ha én futok utána ezért is próbálom azt a látszatot kelteni, hogy jól vagyok nélküle, de egyszerűen félek, hogy nem fog megkeresni az egója miatt és szeretném elérni, hogy megkeressen...
2020. nov. 30. 10:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy a füledig.

Az Neked nem mond semmit, amit írtál (#6):"Nehéz ember, sok hibája van, és tudom nekem is..."? Valóban elmúltak már a felhők?

Viszont: sírt, amikor kiadtad a cuccait. Ez nálam jelent valamit. Hagyj neki még egy kis időt és tartsd a kapcsolatot a barátaival. Ők majd mindenről tájékoztatják, aztán vagy lép feléd, vagy nem. Várj kicsit.

2020. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy szerelmes vagyok és nem múltak el a felhők mert minden ellenére is újrakezdeném vele, pedig tényleg csúnya dolgokat csinált az utóbbi pár hétben, de ezt inkább nem részletezném.

Köszönöm szépen a tanácsot, mindenki ezt mondja egyébként, hogy hagyjak neki időt és nem tudhatom talán idővel a büszkeségéből is tud engedni. Az első szakítás után egyébként volt egy eset amikor felkeresett mert a haverjai láttak egy fiú ismerősömmel, és kiakadt, akkor újra akartuk kezdeni de akkor nem sikerült, én sem tudtam még miken kéne változtatni, de talán ez is jelenthet valamit, hogy akkor is kiakadt ha mással látott...

2020. nov. 30. 11:23
 10/17 anonim ***** válasza:

Már írtad az "első szakítás" kifejezést, de nem tulajdonítottam neki fontosságot. Most viszont újra említetted.

Szerintem minden eddigi válaszom mellett, most azt írom, hogy ez számodra szinte biztos, hogy veszett fejsze nyele. Nyugodj bele, hogy ha össze is jöttök valamikor - ez nem lesz tartós kapcsolat (és ráment a meggyőződésre pár évetek...).

2020. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!