Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szakítas ennyire megváltozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakítas ennyire megváltoztathatja a férfiak személyiségét?

Figyelt kérdés
Két éve szakítottam exemmel, 9éves kapcsolat volt, és sajnos nagyon megviselte. Nekem sem volt könnyű, de meg kellett tennem, mert elmúlt "tűz". Azelőtt mindenkivel kedves srác volt, jóindulatú és szerény. Most úgy hozta a sors, hogy 3hónapja egy cégnél dolgozunk, és nem ismerek rá. Teljesen megváltozott, arrogáns és szarkasztikus lett. A többi kollégát is terrorban tartja, szinte mindenki fél tőle, ha véletlen valami apró hibát ejt a munkában akkor nem mernek a szeme elé kerülni. Velem különösen kegyetlen, és mogorva. Első héten pont ő tanított éngem a munkában, de olyan hangnemben magyarázott mindent, hogy nem is mertem visszakérdezni amit nem értettem. Később elrontottam valami apróságot (talán a harmadik munkanapon) és 3másik kollége előtt üvöltött velem, hogy miért nem kérdezem, ha valamit nem tudok.

2020. dec. 1. 18:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kit igen, kit nem változtat meg. Őt így, ahogy leírtad. Szerintem a többséget nem változtatja meg, ahogy a nőket sem. Kivétel pedig a nőknél is akad.
2020. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Sunshinedoll ***** válasza:
14%
Pasikra amúgy eléggé jellemző, hogy tizenévesen dobja őket egy csaj és életük végére lelki meg érzelmi nyomorékok lesznek és képtelenek és nem hajlandóak túllépni ezen.
2020. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod kérdező, hogy körülötted forog a világ?


2 év hosszú idő, 2 év alatt sok minden változhat egy emberben.


Főként a munkahelyen. Egyrészt régen tudod, hogy milyen volt? Lehet, hogy a munában mindig így viselkedett.


Másrészt 2 év alatt az ember szerez egy csomó tapasztalatot, juniorból akár seniorrá válik, ami rányomhatja a bélyeget a viselkedésére is.



Persze, szerinted biztos csak és kizárólag a szakításotok okozta a változást, hiszen minden csak miattad történhet ugye?

2020. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

"Pasikra amúgy eléggé jellemző, hogy tizenévesen dobja őket egy csaj és életük végére lelki meg érzelmi nyomorékok lesznek és képtelenek és nem hajlandóak túllépni ezen."


Igen, szerencsére egy nő sincs a világon, akit egyszer megfektettek egy éjszakásban, és ennek hatására élete végéig gyűlöl minden férfit, begubózik, és macskás nő lesz belőle.


Mindig csak a férfiak azok akiket pszichésen megvisel a szakítás, a nőket sosem

2020. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyeáltalán nem biztos, hogy a szakítás miatt változott meg. Nem te vagy a világ közepe.
2020. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak tanult a múlt hibáiból, nincs ezzel gond.
2020. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Igen, és teljesen jogosan, nem csak úgy jókedvükből változnak meg, hanem okkal. Én is 30 as pasi vagyok, legutóbbi 2 barátnőm megcsalt (utolsó a jegyesem volt). Azóta 4 éve nőre sem bírok nézni és bunkó vagyok mindenkivel, minden potenciális korú (25-42 között) nővel brutálisan durva vagyok, jogosan.
2020. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A jelek szerint (kis)főnök lett a cégnél.

Vagy attól ilyen, vagy azért lett főnök, mert ilyenné vált és ez megfelelt a management elvárásainak.

Miért gondolod, hogy ez rólad szól?

2020. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Detto, két nő megcsalt. Azokat sem értem, akik "lelki meg érzelmi nyomorékok"-nak neveznek azért valakit mert átél valami traumát. Amit amúgy le is küzdöttem, túl is jutottam rajta, de mit érek vele? Rendes párkapcsolatot akarok, hosszútávú monogámkapcsolatot. Ma mi van? Mindenki össze-vissza dug, ezt nevezik életnek, mindenkit megcsaltak, röpködnek a kapcsolatok, nincs házasság, nincs család, válások, sértett emberek. Persze mindenkinek szuverén joga eldönteni, hogy mit akar, én viszont nem akarom ezt, kicsit sem. S sajna nem tudom eldönteni a nők helyett, hogy hahó, jó lenne ha nem k**nátok állandóan félre, nem gyűjtenének 30 férfit 20 éves korotokra, mert sajna nem tudok senkit telepatikusan irányítani, nekem meg ilyen nők nem kellenek.
2020. dec. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Tökéletesen adekvát reakció ez a mai nők nagyképűségére és elviselhetetlenségére.

Nem tudom, miért vagytok meglepődve az ilyesmin.


Egyre több és több ilyen férfi lesz - szerencsére :D

Majd megtanuljátok, hol a helyetek :D

2020. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!