Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A mai világban miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban miért nem számítanak annyira az őszinte érzések ? Az hogy szeret valaki és megbecsül. Miért kell a biztosat egy talánért eldobni ?

Figyelt kérdés

Több mint 4 év után barátnőmmel szakítottunk. Különösebb jele nem volt csak annyi, hogy az új meló végett kissé megváltozott. Szakításunk hónapjában volt köztünk probléma előtte jó volt, jól működtünk.

Nagyon szerettem, sose beszéltem vele csúnyán, ápoltam mikor beteg volt, mindent megtettem érte. Ez addig így volt míg most a végén a munkahelyén egy srác meg nem tetszett neki. Szét is mentünk miatta, de köztük végül nem lett semmi. Azóta beszélünk hív folyamat, sokszor úgy csinál mintha szét sem mentünk volna.

Miért kell másfele kacsintgatni mikor van egy biztos pont ?



2020. dec. 3. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
Igazából sosem számítottak igazán. Ha tetszik, ha nem, a legtöbb ember ösztönlény. Ha más indítja be az ösztönöket, akkor mennek arra.
2020. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de jó nagy hülye vagy, hogy még nem szakítottad meg vele a kapcsolatot...
2020. dec. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy hülye vagyok.

Sokszor próbáltam de még egyszer sem sikerült igazán.

2020. dec. 3. 10:03
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd már le... És felejtsd el. 😒
2020. dec. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Hiába a szeretet és a megbecsülés, ha egyoldalú. Márpedig, ha viszonzott lett volna, nem lép le a lány egy fellángolás miatt. Tényleg úgy kéne megoldanod mint a sebtapasszal. Egy gyors rántás (töltsd le) és utána szépen gyógyulhat tovább a seb.

Értelme úgy sincs annak, amit csináltok, viszont addig amíg kapcsolatban vagytok, nem fogjátok tudni lezárni, nem múlnak el az érzelmek.

2020. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha már ilyen felmerül, az a kapcsolat sz.ar.

Az első párom mellett folyamatosan ingerem volt más után nézni, pedig "biztos pont" volt, csak közben az egész egy rakat sz.ar volt. A mostani párommal 8 éve vagyok együtt, és soha fel sem merült ilyen.

2020. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
*Tiltsd le
2020. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
A biztos pont az semmi. Ha nincs benne tűz, akkor semmit sem ér.
2020. dec. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Volt tűz. Nem volt unalmas. Persze értem én, hogy lehet csak én éreztem ezt de nem így volt neki is jó volt. Azt mondja azóta megbánta ami történt.

A nyáron azt terveztem, hogy meg idén megkérem a kezet. 😔

2020. dec. 3. 10:27
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

'9


Szerintem engedd el. Nehéz, de muszáj, mert ez örök folt maradna a kapcsolatban és állandó vita tárgya lesz. Félrement, vége. Nem te vagy az igazi neki, ebből tökéletesen kiderült. Az én exem mindössze unalomból dugott félre, véget is vetettem neki, hiába könyörgött. Nagyon minimális azon esetek száma ahol az ilyesfajta kilengések megbocsáthatók.

2020. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!