Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is jogosan cseleke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan cselekedtem? Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A minap szakítottam a barátnőmmel aminek hazugság volt az oka.. Ugyanis találkozott egy 40+ os palival és ezt eltitkolta előlem, bár állítja, hogy nem csalt meg, aztán adtam újabb esélyt és megint össze járt egy másik sráccal, meg rengeteggel chatelt is, ja meg egyszer kajak megcsalt,bar azt megbeszéltük... Szeretjük egymást még mindig, az a legrosszabb.. A sok közös szokás, a rengeteg terv.. Ráadásul össze is voltunk bútorozva minden mehet a kukába. Ezeknek a cselekedeteinek fő oka a bipoláris zavara ugyanis amikor a mániás fázisban van akkor viselkedik ilyen etikatlanul és szinte kenyszeresen ismerkedik, pörög állandóan, amikor tiszta akkor pedig nála jobb ember nincs a világon... Volt már egyszer neki 2 éve, bár akkor enyhébb volt és megbeszéltük most amikor újra elő jött, hogy kitartok mellette és össze kaparom öt bármennyire szét hullik emiatt, de idővel már elkezdte nem érdekelni a baja sőt még élvezte is, egy ideje szedett gyógyszert ami nem segített. Csak ezek a dolgok már a buszkesegemmel mentek szembe annyira, hogy már nem bírtam az állandó kamuzast és hát betelt a pohár. De ő is nagyon össze tört mert nagyon szerelmes... Ti is szakitottatok volna? Bizalom nélkül nehéz... A szerelem pedig önmagában kevés.

2020. dec. 6. 23:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy ezek a sérelmek kb 2 hónap lefolyása alatt történtek amikor bekattant úgymond, előtte hibátlan volt a kapcsolat, 2 és fél évig tartott.
2020. dec. 6. 23:15
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
jogos volt, bipolaris zavar ide vagy oda, de megcsalt, es ha nem lenne beteg, akkor is tonkre tenned magad mellette
2020. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó és hosszú távon mit akarsz mellette? Két évente megcsal pár hónapig, ha épp pörög, te meg 50 évig totózol, hogy kire hasonlít a "közös" gyerek?

Mindezt arra hivatkozva, hogy bipoláris, nem tehet róla.

Neki nem való komoly kapcsolat.

2020. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát igen és amikor vitte el a cuccait itt sírt hogy neki soha nem kell más meg nem tudja mi lesz vele meg bocsajtsak meg neki meg fog változni mindent megztesz érte... Bár nem vagyok pszichiáter, de biztosan lehet ezt szabályozni onkontrollal és nem pedig sodrodni az árral, nem? Előbb kellett volna gondolkodnia... :(
2020. dec. 6. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:

#4: Jól látod. Azt írod, hogy a gyógyszereit se szedi, és jól érzi magát.

Bipolárisnál a depis szakasz szokott gáz lenni.

De egyik esetben sem öntudat és akarat nélküli.

Megmondta: azért sír, mert nem tudja, hogy mi lesz vele. Ez függés, nem szeretet vagy megbánás.

Jól döntöttél, hidd el.

2020. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, szinte biztos vagyok benne, hogy tovább kell lépnem mert ez hosszú távon kicsinálna. A depis szakasza az ellenkező volt nem tartotta senkivel a kapcsolatot és velem volt csak hajlandó szóba állni. Sajnálom nagyon, mert az alap személyisége csodálatos, de amikor beüt a mániás korszak elviselhetetlenül sokat beszél, aminek nagyrészt nincs értelme, eszik állandóan, trehány és hazug, egyszerűen kritikán aluli... Olyan volt ez mintha 3 emberrel éltem volna együtt. Szegény így sajnos nem fog tudni érvényesülni az életben szerintem, pedig az esze meg lenne hozzá... Már amikor van józan esze...
2020. dec. 7. 00:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha elfogadsz egy javaslatot, azt mondom hagyd a fenébe. Volt dolgom bipolárissal. Katasztrófa. Egyik nap minden oké, következő nap meg levegőnek nézett. Minden a kedve szerint kellett legyen éd kizarólag az ő aktuális hangulata határozott meg mindent. Nekem eljátszotta a hattyú halálát, hogy nincs kedve, nincs motivációja, a hátam mögött meg nagyon is volt neki máshoz. Ismerkedni és közben engem hanyagolni de néha egy kis csontot is dobott, és érjem be annyival. Ha rákérdeztem mi ez az egész ami történik, akkor szépen besértődött. Levegönek nézett, miközben masokkal meg látványosan foglalkozott. Sokszor azt sem tudta mit beszél, kamuzott, hazudott ha éppen olyan volt a hangulata. Hagyd a francba, te sem hullamvasútra vettél jegyet.
2020. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyértelmű volt, hogy szakitok, csak kíváncsi voltam ismeretlenek véleményére is,hogy ki hogyan lát egy ilyen esetet. Valóban egy ilyen embernek nem való párkapcsolat.
2020. dec. 9. 21:34
 9/9 anonim ***** válasza:
8#. Így van. Nemhogy kapcsolat, barátok sem valók neki. Mindenkit a fejére állítana kb...
2020. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!