Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok/nők! Ti hogyan fogadnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Ti hogyan fogadnátok azt, ha a párotok öngyilkos lenne szakítás után?

Figyelt kérdés

Nem gyerekszerelemről van szó. Szakítotok, a férfi kis idő elteltével megkérdezi tőletek, meggondoltátok-e magatokat, a válaszotok nem, majd elbúcsúztok. Végül úgy döntötök, hogy megpróbájátok még egyszer, és írtok a párotoknak, de ezután a férfi hozzátartozói hívnának titeket, hogy a párotok végzett magával, és hagyott egy búcsúlevelet, amiben kiemeli, hogy ne hibáztassátok magatokat, nagyon szeret titeket, legyetek erősek, ő nem volt az.

Hogyan viselnétek? Mit tennének ezek után?



2020. dec. 12. 19:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Ez megtörtént eset? Veled történt? Egyébként nem lehetne semmit reagálni rá hosszú hetekig szerintem. Először fel kellene fognom hogy mi történt. Írom ezt férfiként és úgy hogy nő lenne az öngyilkos áldozat. Sajnos létezik halálos szerelem. Majdnem én is egyszer megtettem egy nő miatt. Te amúgy nem vagy hibás. Az ő döntése volt. Így döntött. Nem adhatod fel magad más boldogságáért.
2020. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%
Nem az én dolgom
2020. dec. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
43%
Eleve nem kezdenék ilyen szerencsétlennel. Nem tudnék rajta meghatódni, azt gondolnám beteg volt és kész. Szánalmasnak tartom ezt az öngyilkossággal való fenyegetőzést, az illető ezzel érzelmileg zsarolja a volt párját, hogy fogadja vissza. Gusztustalanul önző és beteg dolog.
2020. dec. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Nem megtörtént eset. Sajnos van egy friss szakítás, a barátnőm mondta ki, hogy nem megy neki. Elég letargikus hangulatban vagyok, máskori számításkor is volt ilyen, nem teszem meg soha, csak eszembe jut az ilyesmi. Csupán a vélemények érdekeknek, hogy a nők mit tennének. Ha tényleg meggondolják magukat, és amikor felkeresnék a párjukat, jönne a hír, hogy ő nincs többé.
2020. dec. 12. 19:18
 5/32 A kérdező kommentje:
Félreértés van, egy szóval sem írtam, hogy a férfi fenyegetőzik. Meg sem említi a nőnek ezt.
2020. dec. 12. 19:19
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Ja bocs, tényleg félreértettem. Viszont ígyis önző dolog. Mivel ezzel egy életre kibaszol a volt szerelmeddel. Ha tényleg szeretsz valakit, nem hozod ilyen helyzetbe.
2020. dec. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
78%

Fogalmam sincs, mit tennék. Mivel eddig csak egy kapcsolatom volt és szakítás után is én voltam az a fél, aki még szerette, így bele sem tudok gondolni, ő miért ölte volna meg magát.

Viszont magadat okolni semmiképp sem szabad. Ha az élet egyéb területein minden rendben lett volna, nem teszi meg. (ha ez igaz történet)

Nem mondom, hogy nekem nem volt sosem öngyilkos gondolatom szakítás után. De ebben közrejátszott, hogy nem szeretem az aktuális munkám, a korona elcseszte az életem egy részét. A mindennapi nehézségek, megélhetés, lakhatás finanszírozása ebben a helyzetben. Erre jött az exem "elvesztése". Sok örömöt nem láttam, csak azt, hogy folyamatos küzdelem az élet, értelmetlenül, mert nem haladok semmit. Amikor szintet tudtam volna lépni karrier szempontjából, jött a vírus és tönkretett mindent. Sajnos, ha az ember belekerül egy ilyen céltalan, kilátástalan helyzetbe és a párja az egyetlen, ami boldogságot ad és "élteti", akkor ebből a gödörbőp nagyon nehéz kimászni.

Sajnos érdemleges választ nem tudok adni. Nem fognám fel valószínűleg hetekig, hogy ő nincs többé, ha akarnék sem tudok vele beszélni, találkozni. Borzasztó lehet még úgy is, ha már nem szeretted, de lehúztál mellette éveket, valószínűleg nem véletlenül, hanem azért, mert szeretted. Felfoghatatlan. Szerintem sokára ütne be és nagyon sokáig gyászolnám...

Az üzenet meg nem ér semmit. Nem szabad önző módon eldobni az életed, ha vannak emberek, akiket hátrahagysz, akik szeretnek, és ezzel nekik okozol fájdalmat csak azért, hogy neked már ne fájjon többé..

2020. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
54%

Tudod, a valódi szeretet ismérve, hogy nem szűnik meg, csak mert a másik nem az igényeink szerint cselekszik.A valódi szeretet gyógyít, emel, és elfogad.


Erre pedig csak a legerősebbek képesek.


Ha megölnéd magad, mert nem akar veled maradni, akkor az nem szeretet, hisz ha az lenne, elfogadnád.Ez inkább függőség.


A szeretet az vagy benned van, vagy nincs, ne kívülről várd, hisz akkor valójában csak a léttudatod megerősítése.


Boldog akarsz lenni?


Akkor legyél...


Hisz a boldogság az VAN.🙂


Rajtad múlik...

2020. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
63%

Ez önző dolog igen. Zsarolás gyakorlatilag.


ÉS ez kényszerből sajnálatból működne csak.


És egy ótvar nagy barom az aki együtt marad a párjával azért mert az öngyilkossággal fenyegetőzik.

2020. dec. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Ismét leírom, nincs szó fenyegetésről. A másik fél ezt nem tudja. Értelmezz, utána ítélkezz.
2020. dec. 12. 19:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!