Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak?A párommal fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?A párommal fél éve vagyunk eggyütt, együtt éltünk, aztán szakitott velem, mondván, hogy sokat bántottuk egymást, nem ment most nekünk, elköltöztem. Egy hét után kibékültünk, majd megbeszéltük hogyha úgy érezzük akkor vissza költözöm,

Figyelt kérdés
Eltelt 2 hét és azt mondta magányra vágyik, nincs egy perc nyugta se, csak akkor nem lát ha dolgozunk. Hogy majd 2-3 naponta menjek át, ha szeretnék ott aludhatok. Belenéztem a telefonjába, és az üzenetek alapján megcsalt, tagad mindent... én vagyok az idióta hogy belenéztem turkálok a telefonjába... erre összevesztünk. Mondtam adjunk magunknak még egy esélyt, azt mondta majd. Van rá esély még hogy kibéküljünk?? Azt mondta most nem kell neki senki és semmi
2020. dec. 14. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt, akkor mifenének adsz te még neki esélyeket?

Persze, átmehetsz hozzá ez kis szexre, amikor ráér.

Aztán, amikor majd az új nője jön, akkor beszól, hogy

nem ér rá.


Meddig akarod még porig aláztatni magad?

Nem értem a nőket.

2020. dec. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt, legyen mar benned valami h nem adsz neki tobb eselyt. Ez nem egy olyan hiba h ralep a labadra veletlenul, ezt szandekosan csinalta tojva rad. A storydbol egyertelmuen lejon hogy csak a szex miatt kellesz neki, de amugy zavarod a nozesben mikor ott laktatok egyutt. Semmibe se vesz teged sot targykent kezel. Kell ez neked h labtorlo, sot farok torlo legy plane ugy h masokban is jarkal ki tudja miket ossze szedve. Van eleg férfi a vilagban aki ugy banna veled ahogy megerdemled es nem így. Ne keresd tobbe es ignorald ne higyj a hazugdagainak mert elhiheted sokat ki fog talalni. Koztuk h teged szeret meg veled akar lenni meg hasonlo szar szovegeket de ne higyj neki mert csak hazudik. Ne szenvedj tovabb mert ennel csak sokkal sokkal roszabb lesz es ha meg esetleg fel is csinálna akkor el is hagyna gyerek ide vagy oda. Zárd le.
2020. dec. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számomra is az derül ki, hogy teher vagy neki. Én nő vagyok ugyan, de én is akkor mondtam az exemnek, hogy legalább 1 nap ne jöjjön, egyedül szeretnèk lenni, mikor nem éreztem iránta semmit, ergo teher volt az együtt töltött idő.

Bár meg nem csaltam.

Ez azért betennè a kaput, és még tagadja is, és ő van felháborodva.

Nem tisztel téged, pláne nem szeret. Ilyennel tuti nem lennék.

2020. dec. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy fél éves kapcsolatért kár ennyi cécó. Kuka
2020. dec. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ideje felébredned. Ő már nem szeret téged, de 2-3 naponta megdugna, ha nagyon akarod.

Kell ez így neked?

2020. dec. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem ártana némi önbecsülést növeszteni.
2020. dec. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!