Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után minden kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után minden kapcsolatot megszakítotok az exetekkel?

Figyelt kérdés
Már túlvagyok néhány szakításon és nekem mindegyik csak úgy ment, ha úgymond kitöröltem az életemből az illetőt. Amit ajándékba kaptam tőle, azt kidobtam/ eladtam /elajándékoztam. Nem akartam, hogy bármi is emlékeztessen rá. Interneten is csak ideig óráig voltak az ismerőseim, engem onnantól nem érdekelt mit csinálnak, mikor van születésnapjuk stb... Szerencsére eddig nekem ez a módszer beállt. Ti szakítás után jóba maradtatok az exetekkel?

2020. dec. 14. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Egy exem van, ő "kitörölt" az életéből, letiltott. Engem nem zavart volna, és az ajándékokat sem dobom ki. Nem okoz fájdalmat egyik sem, ha ránézek. Egyetlen egy olyan tárgy van, ami egyértelmű, hogy tőle van, mert rajta van a közös képünk. Azt sem fogom kidobni, emlék. Majd szépen valahova elteszem, ahol nincs szem előtt, ha lesz új párom. Kidobni nem fogok semmit, az életem része volt.
2020. dec. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
98%
Én mindegyikkel megszakítottam mindennemű kapcsolatot. A lelkibékét elősegítette bennem kialakulni, az màr fix.
2020. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Mi értelme tartani?


Valójában ha őszinte lenne mindkettő akkor egyiknek sem jó.

2020. dec. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Naná!
2020. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Az ismerőseim közül töröltem, mert állandóan felbukkantak a kommentjei, amik nem érdekeltek. Ajándékba egyedül egy könyvet kaptam tőle, ami maradandó, de azt szeretem, úgyhogy nem ajándékoztam el.
2020. dec. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg vannak felé érzelmeim, addig igyekszem minden kapcsolatot megszakítani. Közösségi oldalakon nem vagyok fent, úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Tárgyakat miért dobnék ki? Van egy csomó kacatom, más emberektől is, akik már nem az életem részei, sőt, van, aki már halott is. Mindent akkor dobok ki, ha már nincs szükségem rá, vonatkozik ez az exek ajándékaira is. Amíg felzaklat, max. elpakolom, majd előveszem, ha túlvagyok az illetőn.
2020. dec. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy nem tettem, mert reménykedtem és évekig ment a huzavona. Tanultam belőle, magamat szivattam meg, hogy nem zártam ki hamarabb.
2020. dec. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amig a fajdalom es gyasz tart, addig onvedelembol elofordul. De ha nincs se harag, se remenykedes, vagyakozas, akkor akar joban is lehet lenni.

En meg is mondanam, mielott letiltom. Internet koraban le kell vedeni magunkat, mert nem normalis belelatni az eletebe, ha az fajdalmat okoz.

2020. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
9-es vagyok. Viszont a ferjemnek konyorogtem, ne dobja ki az elozo feleseggel valo fotoalbumait. Eltettuk egy dobozban a garazsba. Nem kerdezem, ha nem mesel. Nagy fajdalom, pedig o szakitott. De az eletenek fontos resze volt. Mi van, ha szenilisen halala elott emlegetni fogja? En a multra nem vagyok feltekeny.Ha az a no nincs, nem talalja vonzonak bennem hogy mennyire mas vagyok pl.
2020. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!