Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbántátok már a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántátok már a szakítást?

Figyelt kérdés

Volt, aki elhagyta a párját, mert a sok probléma miatt úgy érezte nem szerelmes belé? Aztán mikor ezek a problémák már nem álltak fenn rájöttetek, hogy mégis szerelmesek vagytok belé? Mennyi idő telt el akkor a szakítás óta?

Nincs konkrét eset, csak tapasztalatok érdekelnek, főleg férfiaktól.



2020. dec. 16. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden barátnőmmel én szakítottam és sosem bántam meg. Ha már szakítok, annak nyomós oka van és nem azon múlik, hogy 1-2 hét múlva mi lesz. Ezek a problémák utána sem szűntek meg.

A 2 legkomolyabb kapcsolatom említve: Az egyiknél már nem éreztem, hogy úgy szeret a másik, ahogy kéne. Próbált ezen javítani, de nem volt az igazi. A másiknál kapott egy óriási munkalehetőséget külföldön és én akartam, hogy éljen is vele, ne pedig mellettem várjon akár éveket.

2020. dec. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szűnnének meg a problémák, ha nem vagytok együtt? Nyilván nincsenek, de amiatt, hogy a kapcsolat nem létezik. Az, hogy felmerül, hogy az ember vissza csinálná, az az elengedés része, de ésszerű ember átgondolja, hogy hülyeség lenne.
2020. dec. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

A szakításig eljutni egy folyamat. Normál esetben akkor kerültök oda, ha már minden megoldást megpróbaltatok, és nincs más opció.

Ami nem működik együtt, azt a szakítás se oldja meg

2020. dec. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt többször is, hogy nagyon-nagyon megbántam szakítást, fél év,- egy év is volt, mire feldolgoztam. Mai napig hiszem, hogy azt a lányt, akibe fülig szerelmes voltam, aztán egy veszekedés után, hirtelen felindulásból elzavartam, érdemes lett volna feleségül vennem, de a lány soha többé nem állt szóba velem. Én hirtelen haragú, ő meg sértődős volt, de szerintem lett volna értelme folytatnunk.
2020. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 a feszültség miatt érezted úgy egy rövid ideig, hogy mégsem vagy szerelmes?
2020. dec. 17. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Tulajdonképpen úgy szakítottunk, hogy szerelmesek voltunk egymásba (én egész biztos), de nem tudtunk normálisan együtt élni.
2020. dec. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!