Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély rá, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá, hogy újra együtt legyünk miután megcsalt?

Figyelt kérdés

A történet röviden és tömören a következő:

Barátnőm megismerése után Ő is és én is úgy éreztük, hogy mi vagyunk egymásnak az igazi, nagyon szerettük egymást, viszont sokszor veszekedtünk, de nem nagy dolgokon. Az utóbbi időben újra sokat veszekedtünk, és szünetet akart. Kollégiumban volt egyébként tanulmányai miatt. Lényeg, hogy kiderült, hogy lefeküdt egy másik sráccal, de ezt nem mondta el, és hazudott róla nagyon sokszor. Kiderítettem, hogy előtte egy hónappal már összejártak csókolózgatni, tehát kb viszonyuk volt (az egész "nyomozás", és beszélgetés kb 2 nap eseményei). Hazudott először mindenről, és amikor próbáltuk megbeszélni azt mondta azért, mert nem mert a szemembe nézni, és nagyon szégyellte. Tudom hogy iszonyatosan megbánta, és sajnálja, ezt is, és azt is mondta, hogy neki semmit sem jelent az a srác, iszonyatosan sírt, hogy bocsássam meg neki. Adtunk magunknak egy hetet, amikor semlegesek voltunk, és csak találkozgattunk, de csak ez ment a fejemben, és Ő mindig mondta, hogy iszonyatosan bánja, és rájött, hogy csak velem akar már lenni. Én nem éreztem úgy, hogy ebből lenne valami, és elkezdett felőrölni a dolog. Mondtam, hogy szakítsunk inkább, és ez is nehezen ment mindkettőnknek, mert én is és Ő is még mindig iszonyatosan szeretjük egymást. Előtte már elég komoly elhatározásokról képzelődtünk, és mindkettőnk családja szereti a másikat.

A kérdésem az lenne, hogy úgy érzem nem tudok nélküle élni, de ezzel az egész esettel egy 3 éves kapcsolatot dobott el. Ezek után megbocsátanátok neki, és újra lenne esély együtt lenni, vagy ennek már tényleg vége?

(21F)



2020. dec. 24. 01:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%

Őszintén... Ezt neked kell tudni. Én 5 év kapcsolatát rúgtam fel, amikor kiderült, hogy a párom férre lépett.

Nekem is sok idő volt, míg gondolkoztam rajta, hogy "igen, nagyon sírt, sajnálta... "... Aztán valahogy arra gondoltam, ha most tudott róla pofátlanul hazudni, akkor lehet máskor is fog :(


Így igazából a végén én mondtam ki, hogy bocsánat, de legyen vége... Eltelt egy kis idő azóta, most van egy tündéri feleségem :) (nem ő)


Neked kell tudni, hogy TE képes vagy-e ezen átlépni és elfelejteni, vagy sem

2020. dec. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

"Van esély rá, hogy újra együtt legyünk miután megcsalt?"


Van, de nincs értelme.

Ilyen a jelleme, ilyen fog maradni.

Fogadd részvétemet.

2020. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

1) Felmelegített kapcsolat sose jó.

2) Persze hogy sírt, vissza akarja könyörögni magát. Mint a férfi aki üti a nőjét és mindig visszakönyörgi magát, a nő meg mondja hogy "most biztos megváltozik".

3) Megcsókolnád azt a száját amivel egy másik csávónak bekapta, majd hazudott róla?

4) A "nem jelent neki semmit" az azért elég komoly mert akkor a) érzelemmentesen puszta viszketésből aláfekszik akárkinek aki jól néz ki, b) összejárogattak csókolózni hagyjuk már, te se jársz össze egy vadidegennel a buszmegállóból, hacsak nem érdekel, meg szerinted 1x feküdtek le?

5) 21 vagy, ha akarsz egy jó tanulópénzt fiatalon, legyél vele. Akkorát zakózol mint a bűn és legközelebb fel se teszed ezt a kérdést. Ja vagy nem megy félre újra, dehát arra kicsi az esély meg addig is... minden este... úgy kell... mellette feküdnöd... hogy bekapta másnaaak.

2020. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

De ha jól értem, tulajdonképpen szakított veled, mielőtt a másik sráccal összejött....

Hány km-re lakik tőled és hány éves?

Hány évet fog még ott lakni? Utána haza akar jönni a te városodba?...

2020. dec. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Szakíts vele. Ha egyszer folytatott viszonyt, többször is fog, csak a következõket már jobban fogja titkolni. Keress mást!
2020. dec. 24. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Aki hazudott, megcsalt, ha megbocsátasz neki, legközelebb

ügyesebben csinálja, nehogy lebukjon.

4 éve éltünk együtt. Kirúgtam. Nem bántam meg.

2020. dec. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Jegyezd meg hogy csak azt viszik akit vinni lehet. És őt vitték is. Innentől kezdve legyen annyi önbecsülésed hogy ilyenekre nem pazarlod az idődet. Mert úgyis újra megteszi. 21 éves vagy, bőven van még időd megtalálni az igazit.
2020. dec. 24. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Van rá esély, hogy együtt legyetek, hiszen tőled függ.


Más kérdés, hogy a barátnőd bocsánatkérésnél is hazudik. Komolyan elhiszed, hogy 1 hónapja ismerkedik, csókolózik, szexel valakivel, és nem érzett iránta semmit, veled mégis szünetet akart? Sírni nem akkor kell, amikor megcsalod a másikat, hanem amikor félsz, hogy elveszíted, ezzel csak manipulálni akart, fél hogy téged is elveszít. Neki mindketten kellettetek, ami valószínűleg jövőben is előfordul egy újabb hevesebb vitánál. A másik férfi valószínűleg kidobta avagy rájött nem klappol valami és ezért szaladt vissza hozzád.


Tudom, hogy szerelmesen nehezebb elengedni valakit, de a történtek alapján ő nem egy normális, kedves lány, akivel monogám kapcsolatot lehet tervezni.

2020. dec. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ez Te tudod csak megoldani, attól fûgg, hogy mennyire maradt meg benned a „szálka“ ! Ha mègis le tudod nyelni a tènyt, hogy megcsalt, akkor biztos, hogy igazán szereted ezt a lányt. Viszont, ha irritál a gondolat, akkor sose leszel már vele igazán boldog, mert mindig arra fogsz gondolni, hogy a másik fèrfinek oda adta magát, milyen nô az ilyen.
2020. dec. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat.

Másodszor #4-esnek:

Nem, nem szakított, de úgy gondolta annyira veszekedtünk, hogy ennek úgyis vége lesz, és nem merte a szemembe mondani, de most azt mondja átgondolta, és mégis én vagyok az igazi. Miután ezt megtudtam utána rá egy hétre én mondtam neki, hogy jobb ha külön válnak útjaink.

2020. dec. 24. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!