Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiként belemenetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként belemenetek egy olyan dologba az ex eletarsatokkal ( akitől gyerek is van) hogy szexelni osszejartok miközben ő más kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

3 évet éltünk együtt nagyon fiatalok voltunk még a gyerekvalalashoz

főleg O de aztán valahogy megoldotuk 3 évig csak közben teljesen kihűlt a kapcsolatunk sokat veszekedtunk nagyon

Én se voltam szent de végül O hagyott ott a gyerekel


elment egy másik faszihoz mert azt mondta hogy ő " nagyon szerelmes" ahhoz képest hamar visszajött és vagy 8 szor megcsalta velem az elmúlt pár napban miközben a faszinak azt mondta hogy a szüleihez ment haza.


Végül is volt asszonyom jóban akar velem is maradni állítólag kisebb az új pasijanak a nemi szerve és O lovagoltatni és orális szexelni szeret mármint a faszi


Mi meg pont ellentétet. exem elölről szereti elég keményen

Mi azt szeretjük ha a férfi az aktív


Még anyagilag is szeretne a volt élettársam ha segítenek azért mert a szülei nagyon szegények és az esetek többségében ott fog még lakni önálló keresete nincs még fiatal nagyon még nem dolgozott.

Az új faszija szintén nem túl bőkezű.


Összefoglalva a nemi szervem és a pénzem kéne neki és a gyereket is szeretne sokat láttni,természetesen utóbbit sose korlátoznám



2020. dec. 26. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól összefoglaltad a végén.
2020. dec. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Nőként is írhatok?


Meg a nagy lófas2t!!!

A csajt nyugodtan pereld gyerektartásért, az ugyanis neked és a gyereknek jár. Nem hogy még te támogasd anyagilag, hol él ez??

Olyan nőt meg kerülj messzire, aki elhagyja a gyerekét. Látogassa, tartsa a kapcsolatot, de bírósági határozat legyen arról, hogy veled él a gyereked! Pont az kéne, hogy egyszer gondol egyet, aztán viszi magával, te meg azt se tudod, hova.

Csak szexre se járj össze vele, csak elkaszálod magas a normális nőknél, mert hozzád megy balhézni az épp aktuális kanja. Inkább építsd le, csak a gyerekkel kapcsolatban a legszükségesebbet beszélj vele. Lesz másik, ennél nem lesz nehéz jobbat találni.

Nem is szólva, mi van, ha teherbe esik. Azt se tudnád, hogy kitől. A végén meg te fizetsz két gyerek után, vagy a nyakadon marad élősködni.

2020. dec. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen ez lenne talán a reális döntés szépen leépíteni

de valamilyen szinten azért szeretem a volt élettársam lehet egy kicsit O is

Sokmindenen keresztül mentünk annak idelyen én voltam neki az első fiú

Nekem meg O volt az első igazán komoly kapcsolatom

Sajnos a gyerek témával mindent tonkretetunk túl korai volt és tulsok áldozattal lemondással járt.


Hazudnék ha azt mondanám hogy mikor otthagyott nem fájt nagyon.de jólesett mikor újra találkoztam vele

Nemtudom mi lessz isszonyat félek a maganytol és hogy egyedülálló apuka legyek talán azért mentem eddig bele még jólesett kicsit revansot venni az új palijan

Exem az agyunkbol irogatja neki a szívecskés smilikat miközben előtte szexeltem vele ( azért éhez pofa kell)

2020. dec. 26. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt qrva gyorsan fejeltsd el!


Én is voltam kisgyerekes apuka, "felszedett" nekem minden nőt 15-70 között! 😂

2020. dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted nincs értelme exemmel bajlódni?

Érdemes inkább egy teljesen új kapcsolatot kezdeni?


Az a baj én nagyon nehezen váltók élettársam előtti kapcsolatom tartott 3 hónapig de utána meg 1 évig osszejartam vele csak akor hagytam abba mikor már komoly lett az élettársammal is.

2020. dec. 28. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi lesz ebből egy, vagy két év múlva?

ha meg lényegében fizetsz neki a szexért, akkor told csak le a torkára is.

Minden fizetősnél alap.

2020. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annyira nem vagyok oda az orális szexert de exem se, pont ez a baj az új pasija nemtudja kielégíteni mert ő az aktív nőket szereti akik lovagolnak ráadásul alitolag elég kicsi is neki odalent olyan 4-5 cm különbség azért van koztunk


Exem csak misionarius pózban szereti azt szokta meg

Rengeteget szexelek most vele még 3 nap és elköltözik a szüleihez végleg addig itt lakik ki kell használni a lehetőséget utánna szépen fokozatosan nyilván már egyre kevesebbet leszünk együtt szerintem

Vagy visszajön ki tudja.

Még az lenne nagy fordulat ha teherbe esne tőlem remélem azért nem tőle tuti nemkell gyerek,de elég rizikós a dolog

2020. dec. 28. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!