Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi beleszeret egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi beleszeret egy másik nőbe, elhagyhatja a családját, az új nőért?

Figyelt kérdés

Egy szituáció: a férfi megismert a baráti társaságban egy új nőt, akivel elkezdtek beszélgetni. Szerelem volt első látásra, azonnal el is csattant egy forró csók. 1 hónapig titokban talalkozgattak, mert nem tudták, mit akarnak egymástól. De később már igen.


A férfi kész otthagyni a családját, elválni. Természetesen a házat nem kéri, és küldi majd a gyerektartást. Heti egyszer a gyerekekkel is találkozik, de nem akar már a feleségével lenni. Alig jár haza, munka után az új nőnél, vagy a haverjainál alszik.


A férfi szeretne boldog lenni.


Meglépje a válast, elhagyja a családját?


2020. dec. 26. 14:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Nem kérdés, lépjen! A házat nem kéri...ÉN, ekkor nem fizetnék gyerektartást.
2020. dec. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

1.-nek.


1.: Majd ha te is leszel ilyen helyzetben, na akkor ugass!

2.: Jobb lenne, ha a gyerek és a feleség mellől járna a csajra?

3.: Nő vagy, mi?

2020. dec. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#3


Természetesen nő. És nem igazán érti, hogy az emberi kapcsolatok érzelmeken alapulnak. A gyerekeknek sem jó, ha látnak egy kihűlt kapcsolatot! Na, de nem vitázom.


Viszont mások véleményét szívesen olvasom.

2020. dec. 26. 14:34
 4/18 Ollókezű Edward ***** válasza:
47%

1-es: Még mindig kitagadhatod, ha az jól esik neked.

Kérdező: A csóknak nem kellett volna megtörténnie. Meg is kefélted, vagy csak találkozgattatok?

2020. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
87%

Huhhh... Ilyen kevés infóból nehéz bármilyen véleményt írni látatlanban. Azért megpróbálom. Alapból: HA vannak problémáim a feleségemmel, akkor azt elsősorban vele beszélem meg. Nem csábulok el, hanem megpróbálok mindent helyre hozni - HA feleségem is partner benne. Ha végképp nincs megoldás, akkor válok. És utána ismerkedem.

HA nincsen semmi probléma a kapcsolatomban, akkor alapból el sem jutok ide.

Plusz. Nagyon-nagyon idézőjelben, egy valamilyen d*gásért nem fogok feldobni éveket, nem fogom cserbenhagyni azokat, akik számítanak rám, és hazavárnak. Akiknek fontos vagyok. Sajnos elég szubjektívre sikerült a válaszom, lehet lepontozni

2020. dec. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Az van marhán elvarázsolva aki azt hiszi hogy a lángoló érzelmek egész hátralevő életben fennmaradnak és soha az évek alatt nem lesz egyetlen csábító alkalom se. A hűség döntés kérdése nem hirtelen fellobbanó érzelmeké. Legalábbis azoknál akik túlléptek már az ösztönlény fázison.
2020. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

És mi van akkor, ha a feleség sem akarja a gyerekeket nevelni? Mi van, ha ő szeretne a heti egy napos szülő lenni, aki csak szórakozik egy kicsit a gyerekekkel hetente egyszer, küld egy kis pénzt és a többi napon szabad? Akkor is olyan jó bulinak tűnik? Apuka, szerető, plusz gyerekek? Így is működne?

Szerintem normális ember nem hagyja el a családját, max. elválik, de felesben kiveszi a részét a gyereknevelésből továbbra is. Csak ugye ez nem tetszene az új pinának.

2020. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Én azt mondom, ha csak egy kis esély is van menteni a házasságot, akkor küzdeni kell. És ha dobja az új nő egy év múlva? Akkor se család, se nő, se ház.
2020. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
Igen, elhagyhatja. Aztán majd elhagyja az új pnát is, ha az újdonság varázsa véget ér, és így tovább....Lehet gyűjteni a skalpokat, húzni a strigulákat.Nemes cél.
2020. dec. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Most még küzd benned a bűntudat, azért mondod hogy odadobod a házat meg fizeted a gyerektartást, de amikor odakerül majd a sor, rájössz, hogy új életet is kell kezdeni az új nővel és ehhez kell a pénz is, különben is az exednek is lesz új pasija, az meg majd a házatokban lakjon? na ekkor jön majd el a gondolat, hogy ide nekem minden mozdíthatót. Egyik rokonom férje lelépett az új nőért, a retkes vasalót , kb 50. ezres gőzállomás nem engedte elvinni az exének, pedig ott még vita se volt, csak beleszeretett az új nőbe. ez a pasi majdnem egymilliót keresett tisztán havonta!!! Na de ez csak a dolog egyik oldala. elég ritka hogy valaki házasság után találjon rá a vele tökéletesen összepasszolónőre, férfire, a második, ha működik, leginkább azért mert már tanultak az első hibáiból, de sokszor csak a vágyvezérli az un. szerelem. Viszont ez is el tud múlni, ha két évig szeretőzgetsz vele, simán átélheted hogy a dolog, az érzelem "kopik". Most még pont az elején vagy. sok férfi igenis megbánja válást és jönne vissza, de az már nem is lenne ugyanolyan, meg már nem is tud visszamenni. A gyerek miatt kell mindent átgondolni. Én nő vagyok, én sem szeretem már a férjem, nem is illünk össze, de és itt jön a de, úgy döntöttem, hogy van még 10-15 évem és szeretőzni fogok, kiélem magam,. de el nem válok? miért? Hát mert akkor a gyerekemnek nem lenne apja, az apa ha elmegy, heti egyszer látja a gyerekét,óhatatlanul is eltávolodik. Szerintem te most sem vagy mintaapa, mert simán benyögted hogy elég neked a heti 1x, pedig vannak oylan apák, hogy belepusztulnának, ha nem látnák napi szinten a gyerekük. Az én férjem is jól ellenne a gyerek nélkül, ezért is jobb ha mellette vagyok, mert így legalább valamilyen apjuk van, még ha szar is. De ha elválnék, nem lenne ez sem, és akármiylen férfit hoznék haza, az sem tudná elfogadni őket, mert a férfiak már csak ilyenek. Magyarul a gyerekem apa nélkül maradna teljesen.
2020. dec. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!