Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes még újra belekezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még újra belekezdeni úgy, hogy nem tudom, hogy mit szeretnék? Érdemes újra harcolni azért, hogy kialakuljon az ami volt vagy már az sosem fog? Soha nem lesz már olyan mint ami régen volt? 21-éves lány vagyok majdnem 3-évig voltunk együtt!

Figyelt kérdés
Több mint 8-hónapja külön vagyunk az exemmel! Azaz lejöttem hozzá most szombaton, hogy eldöntsük, hogy milegyen! De én kicsit már elhidegültem tőle! Néha akarnám őt és néha meg nem! Nem tudjuk, hogy újra össze jöjjünk e vagy sem! Fáj a múlt ami volt! Sokszor nem akart velem lenni régebben stb!

2020. dec. 28. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapja külön vagytok, és most hopp eszedbe jutott, hogy lemész hozzá??
2020. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hanem beszélgettünk meg nem hagyott békén hiába mondtam neki, hogy hagyjuk stb, meg volt, hogy én kerestem!
2020. dec. 28. 09:30
 3/7 A kérdező kommentje:
De már más ez az egész, nem tudom, hogy milegyen de sokat szenvedtem amiatt, hogy ő után sovárogtam!
2020. dec. 28. 09:32
 4/7 anonim ***** válasza:

és 8 hónap kínlódás és sóvárgás nem volt elég?


jesszusom te lány, ez csak egy még jobban elnyújtott kínlódás lesz.


Te tudod mi a jó neked, de talán új vizekre kéne evezned. Komolyan ehhez van neked kedved időd és türelmed?

2020. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Nyilván lelkileg kikészültem már ettől biztos e-miatt is váltam ilyenné!
2020. dec. 28. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:

És ő mit tett?


Fordítva ő is vágyakozott utánad, vagy inkább egyoldalú volt? Mert ha mindkét fél szeretne a másikkal lenni akkor együtt is lennének és nem történt volna meg 8 hónapon át ez a sóvárgás.


De ezaz én véleményem.-

2020. dec. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt amikor akart ,de nem akart összeköltözni amit èn nagyon szerettem volna ès hagyott mert nem akart bantani!
2020. dec. 28. 12:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!