Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után múlik el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után múlik el a fájdalom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szakítottunk barátnőmmel mert rengeteget vitatkoztunk. Kb 1 hete szakítottunk de nagyon rossz most ebben a pár napban. Mit tegyek hogy elterelődjön a gondolatom róla?

2020. dec. 28. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
43%

Lehet menni a haverokkal piálni, horgászni, bulizni, lehet csajozni, lehet k-rvázni, ezer módja van a búfelejtésnek.

Találd már fel magad.

2020. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5%
Kemény drogok is segítenek.
2020. dec. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 2 év kellett, mire teljesen kihevertem, és most már nem is jut mindennap eszembe. Hosszú, fájdalmas folyamat.
2020. dec. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamivel foglald el magad hogy ne a szakításon járjon az agyad. Nálam anno a sport segített a legtöbbet, kiadtam minden dühöt magamból. Nekem 6 hónapig tartott amikor nem sajnáltam a történteket, lezártam és mentem nőt keresni magamnak. Férfiként ha van igényed más Nő társaságára és nem az exedet akarod vele pótolni, akkor jó úton jársz.
2020. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 napig sírtam, 3 hónapig folyton rá gondoltam, 3 év alatt léptem túl - ebből az első három nap volt csak igazán nehéz. Szerintem csak az idő segít.
2020. dec. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!