Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja lett vége 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja lett vége 3 éves kapcsolatomnak. Miért nem javultam még mindig? Igazán el akarom felejteni, és ezért mindent meg is tettem amit ilyenkor javasolnak.

Figyelt kérdés

Maximálisan lefoglaltam a gondolataim, a kezeim. Mindennel igyekeztem elfelejteni őt. Mégis, most a 2 ünnep közt leült minden...a tennivalók, a látogatások, most csend van. És őrülten hiányzik. 😥 Nem is látom hogy mostanában ennek a mélypontnak vége legyen, mert az év eleje nekem mindig nagyon csendesen, lagymatagon indul...és most iszonyú magányosan is.


Egyébként én nagyon szerettem őt és nem vettem észre amikor még együtt voltunk csak így utólag, hogy ő már rég nem szeretett engem, és azért hanyagolt, nem becsült meg meg nem vett komolyan.



2020. dec. 30. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

3 év sok idő. 3 hónap pedig kevés:) adj időt magadnak, ne akard sürgeti a gyászt. ilyenkor ünnepekkor amúgy is jobban előtörhetnek ezek az érzések. ne akard görcsösen ezt az egészet. kitartás!:)

24N

2020. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Ha igazán szereted ez kb 1-2-3 évig is elhúzódhat.

Sajnos ez ilyen...Addig is azt javaslom most ne másra hanem magadra koncentrálj.Találd és ismerd meg önmagad.Hidd el nem olyan szr dolog mint elsőre hangzik.

2020. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Pont ebben a helyzetben vagyok. Nekem azért nem hiányzik már mert nagyon csúnyán lett vége, emberhez méltatlanul viselkedett velem. Azóta már több emberrel randiztam, vagy feküdtem le. Nem azért hogy elfelejtsem, hanem mert jól esett.
2020. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Engem az apja alázott meg, igazából nagyon nagy szerepe volt abban hogy véget ért a kapcsolatunk. Szóval itt sem volt túl szép az elválás, sok problémánk volt egyébként is, nem értett meg, nem bízott bennem, nem figyelt rám stb... de a legnagyobb baj az volt, hogy nem is akart.

Nem érdemli meg ő sem, hogy még gondoljak rá, hiszen neki nem voltam valami fontos...

Mással nem tudok ismerkedni. Azért sem mert soha nem voltam népszerű a fiúk körében és azért sem mert még nem tudnék újra bízni. Kissé kiábrándult vagyok és csalódott.

A szex sem menne... az vele nagyon jó volt és mindenkiben őt keresném.


Köszönöm a bíztató szavakat. Azért bízom benne hogy nem lesz ebből évekig tartó szomorkodás, már 30-hoz közelebb nem fér annyira bele. 😕

2020. dec. 30. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!