Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelmes vagyok az exembe és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az exembe és felejteni akarok?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok a volt páromba.

De ő letiltott mindenhonnan.

Vártam rá 2honapot.de ugyan úgy szerelmes vagyok belé.

Elkezdtem tinderezni és összejöttem egy gazdag sráccal elkenyeztet. De lassan egy hónapja találkozhatunk.. de igazából a pénzen kívül nem tudja mással felkelteni az érdeklődésem...az exem meg hiába nem volt pénzes akkor is megtudott lépni bármi aprósággal ami sokkal többet jelentett számomra minta mostani sractol az 50darab rózsa vagy bármi....

Megcsokoljam arra is kellett 2het...azt se szerettem volna. Most atkene mennem hozzá nem tudom tovább húzni az időt .és le kéne feküdnom vele de nem akarok...

Minden baratnom anyukám is tudja bármikor vissza mennek az exemhez. Mai napig a tőle kapott kis macival alszom stb.

Szerintetek ha ezzel a sráccal maradok előbb utóbb megszeretem ?

Jön minden nap hozzam elmegyünk ide oda de mégse érzek iránta semmit eddig



2021. jan. 1. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem állták készen egy kapcsolatra teljesen felesleges volt belekezdeni. A mostani pasiddal szakits, hogy legyen esélye egy normális lányt találni aki vele akar lenni és nem csak bufelejtonek használja. Te meg gyaszold meg a kapcsolatot, nem gáz, ha egyedül vagy ne legyél már ennyire kapcsolatfuggo. Idővel lehet, hogy egy év múlva majd jön valaki akit szeretni fogsz.
2021. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nehéz és felelőtlenség bele okoskodni más magánéletébe.

Sajnos ebből kapcsolat nem lesz, de a régiből sem.

A döntést pedig neked kell meghozni

2021. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat.

Igazából azért vagyok ezzel a sráccal mert tényleg lefoglalja minden időm.

Mindig ír, hív. Elmegyünk mekibe stb és addig se az exemen kattogok

Elvonja a figyelmem

2021. jan. 1. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
És szerinted nem érdemel többet ez a srác ennél? #1 vagyok...
2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy később értékelni fogod ezt a srácot és nem fogsz szaladni azután a szekér után, amelyik nem vesz fel. De majd kiderül
2021. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5..

Szerinted tényleg így lesz?

2021. jan. 1. 23:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, majd meglátjátok!
2021. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hasonlóan érez, gondolkodik. Valamikor talán... jó lenne még beszélni, tisztázni a dolgokat.

Ő is tett fel kérdést egyébként... úgy néz ki.

2021. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztem nagyon szerencsés vagy. Van valaki, aki lefoglalja a gondolataidat, az idődet, ír, hív...

Sajnos én is nem rég szakítottam és nagyon jó lenne egy ilyen kedves pasi nekem is. Az állandó agyalasba is be lehet kattanni :(

2021. jan. 18. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!