Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam, hogy összejöjjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, hogy összejöjjek az exemmel de most megölt a fajdalom?

Figyelt kérdés

26eves srác vagyok.

Fél éves kapcsolatomat dobtam el exem miatt.

Azt hittem számomra ő volt az igazi így vissza mentem hozzá.

Egy hónapja vagyok vele újra együtt és furcsa módon kib*szottul elkezdett hiányozni az a lány akit eldobtam...az exem irányába meg ürességet érzek..

Ez normális ?



2021. jan. 1. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Csak a töltött káposzta jó újra melegítve.
2021. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahhh te nem vagy normális...most ebben a kapcsolatban fogsz szenvedni. Tul hirtelen döntöttél mert fogadni mernék az új kapcsolatod alatt is végig dumáltam az exeddel:D


Hát haver gratulálok..Ebbe jól belemásztál

2021. jan. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tudom

Elbasztam

2021. jan. 2. 00:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vissza ne menj. Egyikbe se vagy szerelmes.
2021. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus példa arra az idiótára, aki nem tud egy nőre koncentrálni, mert neki mind kell, egyszerre.

Így jártál, nem tudlak sajnálni.

2021. jan. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen a szerelem....de nem eszem mostanában ...nem vagyok éhes.

Mindig rá gondolok...tudom elhagytam az exemert ..mert régen nagyon jó volt vele iránta is hasonlóan éreztem régen...csak ameddig együtt voltam a lánnyal itt volt velem mellettem és nem éreztem a hiányát .most meg már b*szhatom

2021. jan. 2. 00:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, most már bhatod. Nem baj, jó lecke lesz ez. Csak szegény csajokat sajnálom, egyiket hlyíted a másik után.
2021. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Hàt nem vagy egy megbizhatò tipus sziv ûgyekben! Meg kellene màr àllapodnod végre!
2021. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy o sem hianyzik csak azt hiszed
2021. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt barátomat az előttem lévő lány dobta egy másik pasi miatt, akivel 2,5 évig együtt is voltak. Mi másfél évig voltunk együtt az exemmel, aztán szingli lett az előttem lévő lány és visszament hozzá... Én is abban reménykedem, hogy így érez majd, ahogyan te és újra együtt leszünk. Még csak egy hónapja szakítottunk.
2021. jan. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!