Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Sajnálom hogy szakítottam, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálom hogy szakítottam, ez normális?

Figyelt kérdés
Sokmindenben eltértünk és nem tudtuk megjavítani sokadjára sem. Barátok család szerint jó döntés ez, de család közben mondja hogy szegény srác, stb. Megszakadt a kapcsolat köztünk mikor leírtam neki hogy jobb nélküle. Szerettem és hiányzik, de ha úgymond "megalázkodok" előtte most azzal hogy ráírok mivel aztmondta úgyis megbánom nem találok jobbat...
2021. jan. 11. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem véletlenül szakítottál. Tarts ki emellett,minden nappal jobb lesz. A környezetemben azt tapasztaltam, hogy mindenki jobban járt a váltás után.

Nekem is hiányzik a volt férjem, sokszor eszembe jut és van, hogy nem könnyű. De az alap probléma orvosolhatatlan, nincs mire várnom.

Szerintem neked sem.☺

2021. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szánalmas ez a srác. Szakítás esetén még jól belerúgni a másikba (úgysem talál jobbat) szánalmas dolog.

Sokszor bánjuk meg a szakítást, de ha nem hirtelen felindulásból, hanem ész érvek alapján történt, akkor nem szabad meggondolni. Kivétel, ha azok az érvek már nem érvényesek.

2021. jan. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Hat de ugy latszik, telleg nem talalt jobbat...
2021. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engedd már el. Még mennyi kérdést írsz ki róla? Ez egy bnkó, már az előzőnél is megmondtuk.
2021. jan. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj keresni jobbat, mindenkinél van jobb.
2021. jan. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!