Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a véleményetek a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a szerelem nélküli kapcsolatról? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

Nem működik rosszul a kapcsolat: támogat a céljaimba, törődik velem általában, viszont elég kevésnek érzem érzelmileg. Nagyon érzelmes ember vagyok ő pedig az ellenkezője. Fél éve vagyunk együtt, de azt sem tudom hogy szeret-e. Én nagyon kötődöm hozzá, szeretem is, de nem szerelemmel. Céljaink is különbözőek: ő sok pénzt akar és utazgatni, én pedig gyerekeket és szerető családot.

Mennyire éri meg egy ilyen kapcsolatba benne maradni?



2021. jan. 19. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel SZERETŐ családot akarsz és nem érzed úgy, hogy a párod úgy szeret amire te vágysz.. tehát akkor döntsd el, hogy érdemes-e benne maradni, mivel a döntés a tiéd. A választ is tudod csak érlelődik benned még a dolog, ezért írtál ide is.
2021. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem nem kell, de totál mást akartok. Te családot, ő élni. ÉN, a helyedben szakítanék, mind a kettőtöknek jobb lesz.
2021. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez fából vaskarika. Van is valakid, meg nincs is. Ahhoz van, hogy ne keress kapcsolatot, ahhoz viszont nincs, hogy legyen. :-))
2021. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat arra jó, hogy pazaroljátok az időtöket.
2021. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A mai szupcsi kapcsik leginkább erről szólnak. Rendcsi?
2021. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is így gondolom. Felesleges egymás idejét pazarolni. Csak olyan nehéz szakítani.. de mindkettőnk érdekében szükséges

2021. jan. 19. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!