Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem már túl is lépett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem már túl is lépett, megláttam hogy képet tett ki az új barátnőjével.Ideges lettem.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt a barátommal,de szakítottunk tavaly nyáron mert rengeteg problémánk volt.Sajnos azóta sem tudom túltenni magam a dolgon, hiába igyekszem,valahogy mindig reménykedtem hogy utánam jön külföldre és összeszedi magát.

Jóban maradtunk,messengeren szoktunk beszélni és tudtam hogy közben becsajozott,de most megláttam hogy egy képet rakott ki a közösségi oldalra a lánnyal,és iszonyatosan kiakadtam.Biztosan mással is előfordult már ilyen, amikor meglátod és elkap a remegés. Azért is nehéz ez mert pár napja még nekem sírt,hogy milyen rossz, és hogy hiányzom neki néha.Én viszont nem szeretném hogy ezzel befolyásoljon. Semmiképp sem szeretném vele folytatni jelenleg de ez a fotó és a kis barátnője kommentje alatta sziven ütött. Hogy tehetném túl magam a dolgon? Hiszen már fél éve szakítottunk.



2021. jan. 21. 07:18
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
Úgy, hogy nem nézegeted. Szépen bannolod, és kész.
2021. jan. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
torold, tiltsd le. ez mar elmult, ne hergeld magad rajta feleslegesen, nincs ertelme vele foglalkozni a jovoben.
2021. jan. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lassan egy éve külön vagytok. Mi a jó istennek foglalkozol még vele?

Köztetek már rég vége mindennek.

2021. jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad exszel semmilyen kapcsolatot tartani, ha nem muszáj. Engem dobtak, de aztán volt, hogy az exem írogatott rám, még úgyis, hogy ő közben bepasizott.Végül elküldtem a fenébe.
2021. jan. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly?!
2021. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Lépj te is tovább.

2021. jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sírj ! 10 év múlva azért ,mert már iskolás a gyereke. 25 év múlva meg azért, hogy te szereted, s milyen szép unokája van.
2021. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem vagy képes túllépni rajta, mással is foglalkozni, lekötni magad végre, akkro az egész életedet el fogod b**aszni!


Ne légy te is egy istenverte retardált!

2021. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5-ös! Rám -4-esre- gondoltál, vagy a kérdezőre? :D
2021. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában a szakítás egyoldalú szokott lenni. Pontosan ezért kell 1-2 évre megszakítani a kapcsolatot. Ezidő alatt lecsengenek az érzelmek, mindenki élete beáll egy szintre, akár új kapcsolat is kialakulhat. Semmi de semmi értelme ennek a "jó kapcsolatban vagyunk" dumának. Ma még együtt alszunk, de holnap már csak haverok vagyunk külön élettel felállás csak önámítás. Ilyen gyorsan nem lehet váltani!
2021. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!