Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól gondolom,hogy szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom,hogy szakítani kellene?

Figyelt kérdés
Hát elég hosszú a történet. Azzal kezdődik, hogy néha-néha láttam pár beszélgetést (persze csak lányokkal), amelyikben az egyikben a lány barátnőjének szíveket írt, illetve, hogy a lány barátnője neki mennyire bejön. Aztán a közös programokra a régi egyetemi szaktársaival engem mostanában nem hív. Közös programok nincsenek, mert edzése van....Másik beszélgetést láttam egy másik lánnyal akivel " csak barátkozni akart" közben flörtölgetett vele.Bejelölte, mert kapcsolódik az érdeklődési körük.... nagyjából azonos a munkájuk, de nem egy helyen dolgoznak. Aztán beleolvastam egy olyan beszélgetésbe, ahol az egyik legjobb barátnője azt kérdezte becsajozott-e már? Miközben velem sosem szakított. A barátnőjével találkoztam már... Elég ok a szakításra?

2021. jan. 24. 00:32
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és az le maradt. hogy igazából csak aludni "jár ki" meg enni. Szex nagyon ritka, akkor is ha én kezdeményezek... :(
2021. jan. 24. 00:33
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondolod.
2021. jan. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Fix luknak ne alázd le magad hogy ő rúgjon ki mikor megtalálta a megfelelőt.. Sokan ezt csinálják olcsóbb mint prostizni.
2021. jan. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy kifogyott a lendület ebből a kapcsolatból.
2021. jan. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valahogy én is így gondolom, már hónapok óta csak valahogy mégis sikerült vissza zsarolnia magát hozzám.
2021. jan. 24. 01:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lendület fogyott ki, hanem a gerinc a srácból.

Úgy rúgd ki, hogy a lába se érje a földet, ha így meg mer alázni.

Velem is akart volna ilyet csinàlni az ex, csak aztán én aláztam meg.

Jó érzés volt.

2021. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Haat ez nem kapcsolat az fix. Ezzel a csavoval sztem semmit ne tervezz
2021. jan. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia én férfiként ugyanezt éltem át a kapcsolatomban. Tudom mit érzel és borzasztóan sajnálom, hogy ennek tesz ki téged - megaláz.. Tudom, hogy elnéző lennél szíved szerint, mert szereted, de ne legyél. Ne várd meg, hogy majd ő dobjon amikor úgy tartja kedve. Lépj le ebből a kapcsolatból, mert ennek a fiúnak te nem vagy elég, de még véletlenül se gondold azt, hogy magad miatt. A saját egója miatt. Ha melletted másokkal akar flörtölgetni/szexchatelgetni akkor nem lett volna muszáj kapcsolatba lépnie veled az elején megbeszéltétek volna, hogy ez egy laza kapcsolat és akkor nincs probléma. Gondolom nem így történt így jogos a felháborodásod. Sok erőt kívánok és azt, hogy találd meg azt az embert aki téged szeret és nem aláz meg.
2021. jan. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!