Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk egy hónapja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk egy hónapja, elköltöztem. Borzasztóan érzem magam. Úgy érzem,nem találom a társam és a célom a világban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mások szerint gyönyörű, jó alakú, igényes nő vagyok. Találhatnék minden ujjamra pasit,de nekem csak ő kell.29 éves nő vagyok,9 éve dolgozom a munkahelyemen. Addig érzem talán jól magam, addig kapcsol ki az agyam valamennyire, még dolgozom. Akkor tudom, ő is ott van a közelemben. Amint hazajövök,és pihenő napok vannak, megőrülök. Szeretném visszaszerezni,de lehetetlen. Pedig őt szeretném. Sosem voltam még szerelmes, ő volt az első aki megfogott. Valahogy vissza tudnám hódítani? Szeretjük egymást, hiányzunk is egymásnak... De annyit veszekedtünk egy bizonyos témán a 3 évben,hogy belefáradtunk...
2021. jan. 24. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos egy hosszútávú kapcsolat után ilyen egy szakítás, semmiképp nem lesz könnyű és hacsak nem valami nagyon durva ok miatt mennek szét, szinte minden ember elbizonytalanodik utána.

Tudom, hogy sovány vigasz, de normális hogy ilyenkor hónapokig nagyon rossz. Szerintem mindenképpen várj még néhány hónapot, és ha akkor is azt érzed, hogy nagy hibát kovettetek el a szakítással csak akkor kezdj el újra gondolkozni azon, hogy lépsz e valamit. Amíg ennyire intenzív a fájdalom nagyon nehéz józanul gondolkodni.

2021. jan. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Lehet tudni mi volt az a bizonyos téma amibe ennyire belefáradtatok? Valóban megoldhatatlan volt? Hiszen szeretitek egymást állításod szerint..
2021. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:

Kollegák is vagytok, jól értem?


Hát így nagyon nem lesz egyszerű a kapcsolat megszakítása...

A bizonyos téma jellemzően: házasság/gyerek, jól tippelek?

2021. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves hármas válaszoló, olyasmi. Szeretjük egymást,de már félne folytatni velem. Fél,hogy újra és újra előjönnek a problémák.
2021. jan. 24. 16:42
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ez csak bla bla.


Nem akar már veled lenni csak nem meri nyíltan közölni

2021. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem igaz. Ismerem már 🙂
2021. jan. 24. 18:25
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van olyan, hogy bármennyire is szeret(ett) az ember valakit, belefárad a vitába. Nem fogja ő sem az életét így leélni, ha megoldhatatlan, tovább akar lépni és békében élni. És ez érthető.
2021. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van... Nem tudok mit tenni,ugye?
2021. jan. 24. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem nagyon. Sajnos az eleje sz*r, de később jobb lesz. Akármennyire is közhely.
2021. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudsz, foglalkozz mással, ott van az a kedves fiú a 2. utcában.
2021. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!