Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire gondolhatott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhatott?

Figyelt kérdés

Szerettem volna az exemtől pár hónap időt kapni, hogy hátha fellobban a régi láng. 4 éve szakított velem....Azzal az okkal, hogy szeret, de mégse működik.


Azóta voltunk már rosszba, jóba, mindenbe...


Erre azt mondta először, hogy nem ad esélyt. Felejtsem el az újrakezdést...


Később azt mondta, ne legyen határidő, próbaidő. Csak legyünk, és majd alakul valahogy.


27/N



2021. jan. 25. 00:40
A kérdező szavazást indított:
Nem akar dönteni.
Nem akar megbántani.
Hajlik, az újrakezdésre.
Csak azért mondja, hogy ne szívd a vérét.
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezeket a kérdéseket. Eleve elmondja konkrétan te meg keresed mire gondolhatott. Meglepő lesz de arra amit mondott. Durva mi?
2021. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Savlekotő ***** válasza:
100%
Mire,szerinted megtart fix töltőzsáknak,használatra,de amúgy nem tervez veled csak olcsóbb mint prostizni a fix p nája meg ott lesz. Legtöbb pasas ma ezt csinálja. Ne légy hézagtöltő.
2021. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Uristen...az en exem is ezzel jott, h utalja a hataridoket meg nyomasztja ot... Sajnos nekem is volt ilyen idoszakom, h az ex kiszeretett belolem es nagyon ot meg utana is. Vartam, h ujraszeressen, hat nem jott be. Ez alatt az ido alatt egy teljesen masik arcat ismertem meg. Volt, h napokig sirtam egy-egy bukosaga miatt. Egyedul az vigasztal, h visszakapta ezeket a sorstol, pont abban a dologban, ami a legfontosabb lett volna neki. (Azelott sose kivantam rosszat senkinek es senki bajanak nem orultem, ebben is elegge kifordultam magambol...)

"majd alakul valahogy"---na ez azt jelenti, h melletted keres masikat es amig nem talal valakit fixre, addig megtart.

Ne dolj be neki! Lepj tovabb, mert ez csak rosszabb lesz. Maris elment 4 ev a legszebb eveidbol.

25L

2021. jan. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartalék vagy.
2021. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!