Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon a volt kedvesem elátkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a volt kedvesem elátkozott, hogy szakítás óta minden bajom?

Figyelt kérdés
Én szakítottam, de nem önszántamból. Egy tőlem 8 évvel idősebb lánnyal voltam együtt 2 évig. Én 27 vagyok és otthon lakok a szüleimmel. Viszont ők el tiltottak tőle mert egy elvált egy gyerekes nő. Semmi más bajuk nem volt vele mert egyébként nagyon szép, okos, jól kereső állása van, teljesen önálló. Én meg mivel félek egyedül talpra állni az életben nem mertem hozzá költözni mert akkor már lenne kiadásom. Megszoktam hogy otthon anyámék nem kérnek semmit se a rezsibe se a kajába. De mondjuk ha a szüleim ennyire nem vergődtek volna azért mert már házas volt akkor bele vágtam volna az együttélésbe. Mióta szakítottam vele ezért, azóta minden bajom lett. El törtem a kezem, be csipődött a derekam, folyton fáj a fejem, foltok jöttek ki a bőrömön. Lehetséges hogy átkot szórt rám a volt szerelmem?

2021. jan. 25. 23:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Roma vagy-e?
2021. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak oldalak, ahol kifejezetten ex átkozás 3-5 000 HUF/ex. Szerintem az exet vett egy ilyen csomagot!
2021. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok roma. De hiszek az átkokban. Annyit mondott mikor szakítottunk hogy reméli sose leszek boldog és többet nem áll fel.... Hát így is lett mert potencia zavarom is van már.
2021. jan. 25. 23:50
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Priviben megirhatnad az exed elerhetoseget. En is megatkoznam az exemet...
2021. jan. 26. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es és vissza átkozási lehetőség van ?
2021. jan. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te saját magadnak magyarázod ezt be.
2021. jan. 26. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszaátkozás nincs, csak rontás levétel.
2021. jan. 26. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez már nem játék. Olyan éjszakám volt hogy majd meg haltam. Fájt az egész testem.
2021. jan. 26. 06:48
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elhitted, amit mondott, csak erre tudsz gondolni valószínűleg.

Keress online (e járványhelyzet miatt) pszichológust és kérj mielőbb segítséget.

2021. jan. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőjj fel, nagyon gyerekesen gondolkodsz párkapcsolat és az élet területén is. Átok nem létezik, kérdezd meg nyugodtan a szerelmed, legalább konnyebben tovább fog lépni, de pszichológus is segíthet.
2021. jan. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!