Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párkapcsolatból tudok csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatból tudok csak barátságot csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval kb 1 éve vagyunk együtt, nagyon jól indult a kapcsolatunk és nagyon szeretem mint egy barátot, viszont tudom, hogy ennél több már nincs köztünk. Legjobb barátomnak tartom és nem veszíthetem el és ha csak szakítok vele akkor annyi volt ennek.. arra gondoltam, ha elkezdeném elhagyni a couple dolgokat és csak olyan programokat csinálnánk amit barátok is csinálnak az segítene ebbe és kis idő múlva ha felvetem hogy legyünk csak barátok akkor belemegy hiszti és gyűlölet nélkül. Mit gondoltok, bármi tanács esetleg tipp, élmény? 21/f

2021. jan. 31. 18:00
1 2
 1/15 anonim válasza:
60%
szemét vagy :'D
2021. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
97%
Nem egyszerű, sőt, àltalàban kölcsönös kínzàsnak minősül, amit tennél.
2021. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy erre vágyok nem lenne nekem egyáltalán szenvedés.
2021. jan. 31. 18:09
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Ha ő még mindig szeret, akkor nem az a normális, hogy elmondod neki, mi a helyzet? Vagy neked csak az a lényeg, hogy ne veszítsd el barátként? Ő meg persze hadd kínlódjon ki tudja meddig.. Szerinted nem fog neki feltűnni, hogy másképp viselkedsz vele?

Ha annyira jó barátnak tartod, miért akarod átverni?

2021. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez a legönzőbb dolog, amit tehetsz. Szerintem mondd el neki őszintén a dolgokat és engedd, hogy ő döntse el, hogy elég neki majd a barátság vagy jobbnak látja, hogy kilépjen az életedből. Persze, hogy neked nem lenne szenvedés egy olyan emberrel barátkozni, akitől pusztán barátságot akarsz, bár egy idő múlva te is szenvednél, hazudnál, színészkednél. Ennek meg így semmi értelme. Ha belegondolsz, ő csak annyit fog látni és érezni az egészből, hogy a szerelme egyre jobban koptatja. Azt fogja gondolni, hogy megúntad, van egy harmadik, valamivel megbántott stb. Mire jó ez? Őszinteség és majd ő eldönti, hogy szóba áll még veled vagy sem, és elég lesz-e neki a barátságod. Ne légy ennyire önző.
2021. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Minden kapcsolat egy kissé barátságszerűvé válik az évek alatt. Közvetlenebbé válnak egymással, piszkálják egymást, esetleg kevesebb szex... lecsillapodik a kezdeti láng.

Nem ez az inkább, amit te érzel?

Egyáltalán nem vonzódsz hozzá? :o

2021. jan. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Egy barátot, akit nem akarsz elveszíteni, nem vágnál át így.

Kommunikáció. 21 évesen már felnőtt párkapcsolatokba írsz, de kommunikálni nem tudsz.

2021. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Ha valóban azt érzed, hogy nem úgy nézel rá már, mint nő, akkor beszéld meg vele, ne pedig leépítsd.

Velem az exem ezt tette, kicsit tolt el magától érzelmileg már. Szex, programok, minden volt pedig.. Sokszor beszéltem vele arról, hogy azt érzem, valami nem oké és ha nem boldog mellettem, akkor menjen nyugodtan, legyen boldog mással. Ennek ellenére is mindig azt mondta, hogy rosszul érzem, ő szeret engem, csak rossz passzban van, de majd minden jó lesz. A vége az lett, hogy elkezdett mellettem ismerkedni. Szakítottam, mert rájöttem. Nagyon csúnya dolgokat vágott akkor a fejemhez, még én voltam a hibás, ő meg fel volt háborodva...

Eltelt néhány hét, mire megkeresett, hogy sajnálja, fontos vagyok neki, megbánta, amit tett, és legyünk jóban, mert én örökre fontos maradok neki. Én meg megmondtam, hogy ezzel elkéstél, mert nekem ilyen emberre nincs szükségem. Nem akarok olyan emberrel jóban lenni, aki ilyen csúnyán átvert és ennyit hazudott nekem. Ha korrekt lett volna, talán jóban is maradtam volna vele. Így viszont a tököm sem akarja végig asszisztálni a bimbózó szerelmét....

2021. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Remélem észreveszi a lány hogy mit csinálsz vele és kidob... önző vagy és szemét alak!
2021. jan. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a problemaban vagyok, nem tudom hogy oldjam meg. Lovesem sincs
2021. jan. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!