Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ilyen nehéz ezt feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Miért ilyen nehéz feldolgozni egy szakítást? Barátnőmmel 3 évig voltunk együtt, január 7.-én mondta hogy ő már ezt nem bírja tovább velem és szakítani akar. Amit érdemes tudni hogy az első másfél évünkben semmi probléma nem volt köztünk, jó volt a szex, mindent normálisan meg tudtunk beszélni, tényleg egy álom volt és el se hittem hogy én ebben benne vagyok, hogy pont egy ilyen nőnek kellettem, aki minden szempontból tökéletes volt számomra. Ő volt a mindenem, imádtam, bármit megtettem volna érte. Aztán így szépen lassan mindketten belekényelmesedtünk a kapcsolatba. Egyre többet veszekedtünk és kezdtünk eltávolodni egymástól. Az utolsó évben többször volt hogy beszéltünk arról hogy ez így nem jó és változtatni kellene valamit, de egyikünk se tett érte sokat. A 3. évfordulónkon mondta hogy egy utolsó esélyt ad nekem de ez tartott kb egy hónapig. Utána egy hónappal pedig mondta hogy szakítani akar. Ezek mellé megszűnt a munkahelyem is és eddig minden helyről elküldtek ahová beadtam az önéletrajzom. Úgy érzem teljesen padlón vagyok. Próbálok felállni egyedül mert senki nem segít. Nem vagyok az a barátkozós típus, van egy kettő barátom de ők is csak látszatbarátok. Én mindig érdeklődöm mi van velük de ők leszarnak engem. Az életem kb egy hónap alatt teljesen romokba dőlt. Nem akarom feladni mert tudom hogy nem vagyok gyenge és idővel minden jobb lesz, de ebben a legnehezebb azt megértenem hogy ő már nincs nekem. Ő volt a legjobb és az egyetlen igaz barátom. Tudom hogy el kell engednem de nem megy. Egyszerűen nem. Szoktam néha látni a városban, de ez csak nehezebbé teszi nekem ezt az egészet. Nem szeretném a kukába dobni az elmúlt 3 évet és ő sem, ezért megbeszéltük hogy barátokként folytatjuk de egy ideig nem beszélünk. De nagyon nehezen bírom. Elkezdtem edzeni is hogy eltereljem a figyelmem róla de nem megy. A legfájóbb az egészben hogy én azt látom rajta teljesen jól van. Mintha semmi nem történt volna. Miközben én a legnagyobb jóindulattal mondva sem vagyok jól. Félre értés ne essék, nem azt akarom hogy ha nekem nem jó neki se legyen az. Egyszerűen csak fáj látni hogy neki látszólag ennyi volt a 3 év. Alkoholhoz nem nyúlok mert az nem segít semmit de a cigire sajnos sikerült rászoknom. Tudom hogy ez se segít, de egy fokkal még jobb mint a pia. Inni most nem tudnék. Tudom milyen vagyok, ismerem már magam és tudom hogy utána még sokkal rosszabb lenne. Az elmúlt egy hónap alatt 5 kilot fogytam de az nem edzés miatt van mert azt kb egy hete kezdtem el. Valaki tud valami hasznos tanácsot adni hogy tudnék ezen minél hamarabb túl lenni? Mert egész egyszerűen már nem bírom.

2021. febr. 3. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fuh tesó... Sajnos tudom milyen... Pont ugyanebben a szituban voltam fél éve... 😞 tönkreteszi az embert kívül-belül az biztos. De előbb-utóbb talpra fogsz tudni állni. Nekem 4-5 hónap volt, remélem neked jobban fog menni. 😌

Akármilyen hülyeség, az idő majd segít.

2021. febr. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd abba a cigizést!!...én is nő miatt szoktam rá és három éve szívom. Hihetelten...azelőtt egyáltalán nem cigiztem.

Gondolkodj racionálisan. Gondolj arra, hogy ez csak átmeneti állapot. Ha bajok voltak amit nem tudtatok megoldani akkor jobb így. Ne nézegesd fb-n vagy bárhol máshol. Igyekezz ne gondolni rá...ami tudom, hogy nagyon nehéz. Nézz motivációs videókat, hallgass motivációs zenét. Tanúlj valamit ami mindig is érdekelt és le tud kötni. Ne hidd azt, hogy nem fog jönni más lány.


Jelenleg csak ennyi jutott eszembe.

2021. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem áll meg itt az élet és jön majd más, neki és nekem is. De most ez az érzés elviselhetetlen. Tényleg abban bízom már csak hogy az idő segít. Öngyilkos gondolataim voltak de tényleg csak ilyen villámgondolatként de hülye nem vagyok. Más miatt nem fogom eldobni az életem. Akkor csak várok és megpróbálom elfoglalni magam. Remélem idővel jobb lesz.

Köszönöm a válaszokat.😔😊

2021. febr. 3. 21:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg csak az idő segít. Engem is küldött már annyira padlóra, hogy kikelni az ágyból is teljesítmény volt. Én aki kb mindig pörög, mindig energiákkal tele vagyok és folyton pörgetem a tennivalókat.

Apró lépésekkel haladtam, kialakítottam egy új rutint és igenis ráfeküdtem arra, hogy új embereket megismerjek. Nem szerelmi érdekeltségből, hanem barátkoztam, ezáltal lelkiekben gazdagabb is lettem. Próbáld ki te is.

2021. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Január 7 csak 1 hónapja volt, több mint 3 évet, ahol érzések vannak nem könnyű feldolgozni. Jó, hogy próbálod elterelni gondolataid, kipróbálsz új dolgokat, ahogy előttem is írták az idő fog segíteni.


Mi az ami miatt nem működött a kapcsolatotok, miért kaptál a 3. évfordulón utolsó ultimátumot a változásra? Nekem ebből úgy tűnik, hogy csak neked kellett volna valamin változtatni, amin nem akartál. Ebből erőt meríthetnél, hogy mégsem volt olyan jó a kapcsolatotok, hiszen a barátnőd nem arra a férfira vágyott, aki te vagy, illetve te se akartál azzá válni, pedig többször megpróbáltad.

2021. febr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak rajtam múlt. Tudom hogy miattam múltak el az érzései, mert nem adtam meg neki azt amire egy kapcsolatban szükség van. Elég nehezen tudom kifejezni az érzéseimet. Neki pedig kellett volna ez. És tudom hogy ezen lehet változtatni de mire erre rájöttem már késő volt. Nem mentegetni akarom magam mert ebben az egy hónapban nagyon sok mindenre rájöttem, hogy mit kellett volna tennem hogy működőképes legyen a kapcsolatunk. De egy kapcsolatban két ember van és ő sem tett meg mindent azért hogy működjön. Ez most nem vádaskodás, ezt ő mondta nekem. De ő volt annyira erős hogy kilépjen ebből mindkettőnk érdekében.
2021. febr. 9. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a gond...szerinte nem voltam elég érzelmes. Szakítottunk, keseregtem egy hónapig amíg jött egy másik lány. Érdekes módon ezzel a lánnyal semmi gond nincs ilyen téren. Visszagondolva az előzőre nem is csoda, hogy nem működött. Állandóan a hibáimra koncentrált és ha valamiről beszélgettünk sosem volt nyitott az én véleményemre is. A mostani törődik velem, érdekli, hogy milyen volt a napom, nem akarja állandóan felülbírálni a döntéseim.

A lényeg az, hogy mint ahogy te is írtad ez az egész két emberen múlik. Legalább a te barátnőd beismerte, hogy ő is tévedett... Szerintem ismerkedj, beszélgess más lányokkal és meglátod, hogy hamarabb elfelejted mint gondolnád.

2021. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idővel le fogod szrni, de olyan mint előtte sosem lesz. Talán rájön ő is hogy kellesz neki ha tényleg valóban szeretett, és megbeszélitek hogyan lehet máskép csinálni.
2021. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!