Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kinek mennyi idő után és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi idő után és hogyan sikerült elfelejtenie az exét ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 5. 07:58
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
100%
1 év volt, kb. Elég sokat foglalkoztam magammal, próbàltam itt is nyitni,felfogni, h nem csak az az egy "nő" létezik a földön.
2021. febr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

Addig nem sikerült elfelejtenem, míg be nem lépett valaki az életembe, akinek a hatására végre újra mosolyogni tudtam/tudok.

Illetve, elfelejteni sosem fogom, nem is kell, de mostmár nem kattogok rajta napi szinten, mert egy új ember férkőzött a gondolataimba és csak rá koncentrálok.

Előtte sokat nézegettem az exem, de mostmár félig-meddig tudatosan, de egyáltalán nem nézem.

Igyekszem minden erőmmel az új emberre koncentrálni és kizárni a múltat.

Egyébként majdnem 1 évbe telt, mire bárki is fel tudta kelteni az érdeklődésem.

2021. febr. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Még mindig nem sikerült :/
2021. febr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én örültem, hogy megszabadultam tőle, kb tíz perc alatt. Azóta se gondolok rá, mindenhonnan töröltem, tiltottam, hogy véletlenül se hozza elém a facebook.
2021. febr. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogom elfelejteni.
2021. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
40 évet vártam rá. Soha senkinek a karjában nem éreztem azt, amit az övében és nem is fogom már ezt érezni soha.
2021. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

3 év, Naponta 3mg rivotril, némi szerotonin visszavételgátló és 2 pszichológus kellett hozzá, hogy esténként ne sírva aludjak el azt mantrázva, hogy nem tettem semmi rosszatt.


19/F

2021. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Kb 2-3 hónap (első komoly kapcsolat, ami 2 évig tartott).
2021. febr. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kerjoz ***** válasza:
0%
ha hosszabb ideig tartott mondjuk fél év ak nemfog csak ugy 1 hét alatt elmulni /elfelejteni nem fogod, ..én azt mondom h X ido után probálj meg vele beszélni/írni h normál legyen koztetek a kapcsolat és ugymond "tiszta szívvel" tovább menni és jo kapcsolatba lenni vele(semleges). ....senkinek nemjo ha orokre haragszotok egymásra stb. érzések vannak :)
2021. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Persze a felejtéshez idő kell.

Újra felvenni nem akarom vele a kapcsolatot, mért is kéne ?

2021. febr. 7. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!