Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csak addig érdekel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak addig érdekel egy férfi amíg meg nem kapom?

Figyelt kérdés
Ha ismerkedem valakivel és azt látom hogy oda van értem akkor nem értékelem és szakítok. Miután szakítottam és azt látom, hogy túllépett rajtam, szenvedek miatta. De csak addig amíg újra nem próbálkozik. Akkor megint nem érdekel és jól esik ha azt látom pofára esett újra és miattam szenved. Ezen kivül vágyom a komoly kapcsolatra és arra hogy szeressek valakit. Nárcisztikus lennék?
2021. febr. 7. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hogy pontosan mi vagy, nem tudom, de valami nem stimmel veled, az biztos.
2021. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szakemberek járnak ide, ennyiből meg amúgy sem lehet értelmes meglátásokat írni.


Valami nem stimmel, az biztos, úgyhogy ajánlott egy szakember felkeresése.

2021. febr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is pont ilyen. Minél hűségesebb a barátnőhöz, annál jobban izgat, de ha egyszer már nem az, utána nem érdekel. :D
2021. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Én pont ilyen vagyok férfi verzióban. Ezt jelentené a nárcisztikus jellem?
2021. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Csak rib @nc vagy
2021. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam már így, hogy amíg nem érdekeltem a férfit, addig oda voltam érte, aztán mikor ő is érdeklődést mutatott, már nem foglalkoztatott. Valahogy talán csak jó volt a tudat, hogy kellek neki, és bosszantott mikor nem.
2021. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak ego kérdés.

Szeretsz flörtölni, szeretsz kaparni masok után.


A horoszkópban ilyen a kos. Addig érdekli az adott személy, míg nem kapja meg. Amint megkapja, már unalmassá válik.

Nagyon sok ember van így. Pszichológiában nem tudom minek nevezik. Ezotéria lehet többet foglalkozik ezzel.


De, egyszer majd jól visszanyal a fagyi es akkor másképp fogsz erről vélekedni. (Tapasztalat)

2021. febr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!