Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért van az hogy szinte az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szinte az összes ilyen kérdésben fiúk írnak?

Figyelt kérdés

Az összes kérdés ami arról szól hogy valaki nem tud túllépni a kapcsolatán vagy az exén azt mind fiúk írják ki?

A lányoknak ez könnyebben megy?



2021. febr. 8. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyik nap meg csak a csajok vergődtek itt. Ennyit a statisztikákról....
2021. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tapasztaltam ilyet, de még az is lehet, hogy igazad van.


Ha igen, valószínűleg az az oka, hogy a nők általában több és/vagy erősebb baráti kapcsolattal bírnak (illetve, soknak van egy barátzónába rakott pasi barátja), akiknek a vállán kisírhatják magukat. Legalább is "working theory"-nak jó :)

2021. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Az biztos, nem nyafognak annyit a neten, mint a pasik. :)
2021. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők általában már 26x átgondolják, mielőtt szakítanának, vagy ha velük fognak, sokszor észreveszik a jeleket. Kapcsolat alatt is sokkal többet "rinyálnak", igyekezvén megérteni, vagy megoldani a problémát. Mire a kapcsolat a végéhez ér, ők már részben túl vannak rajta.

A férfiak mások. Nekik az út közben említett probléma kötözködés, vagy hiszti és más napra el is felejtik. Azt hiszik, az elmúlt és minden rendben, közben meg a nő csak nem akarja tovább " nyösztetni ". Aztán amikor ez egész a nyakukba szakad, akkor csodálkoznak, majd hosszú ideig gyászolják azt, ami, ha kinyitják a fülüket, működhetett volna.

A nők ekkorra már elengedik. Pár napig intenzív gyász és mennek tovább.

Tisztelet a kivételnek.

2021. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy megfigyeltem a női ismerőseimnek (kollégák, régi osztálytársak, távoli rokonok) - náluk megvan a férfi "utódja" mikor szakítanak. Így azért lényegesen könnyebb.


Persze nem mindenkinél van így, de azért ez elég gyakori. Jöhet a kötelező lepontozás.

2021. febr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Álatlában valamiért tényleg van egy olyan tendencia, mint amit 4-es leírt. Persze kivételek mindenhol vannak.
2021. febr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Én 3 dolgot vettem észre/tapasztaltam.

1) mi sem engedjük el percek alatt, csak - nem a neten várjuk a csodát idegenektől.

2) minden egyes részletét a szakításnak milliószor átbeszéljük barátnőkkel. Minél többször beszélünk róla, annál jobban könnyebülünk meg.

3) szakítás után intenzív a fájdalom néhány hétig, majd hála a tényeknek, érveknek, rájövünk, hogy hosszútávon jobb nekünk így.

Mire a férfiak:

- magukban tartják, bezarkoznak, nem beszélnek érzésekről senkinek

- első hetekben le sem sz@rják mi történt, esetleg neki is állnak csajozni, hurrá

- majd rajonnek, hogy nem is volt ám olyan sz@r az a barátnő, neadjisten az új nőnél sincs kolbászból a kerítés/hamarabb kiteszi a szűrét, mint az ex, aki a múltra való tekintettel eltűrte minden hülyeségét

-> majd telehisztizik az internetet, mert továbbra sem beszélnek az érzéseikről ismerősöknek 🤷🏽‍♀️

2021. febr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7.


Már aki. Bár én nem vagyok "férfias férfi", így pár emberrel ki is beszéltem minden szakításom. Igaz engem nyápicnak is tartanak az "igazi férfiak".

2021. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8:

Természetesen ez nem mindenkire igaz, ezt nem állítottam.

Én ilyeneket tapasztaltam saját bőrömön, illetve a környezetemben is.

De persze ismerek olyan férfit is, akinek már a szakítás pillanatától kezdve fájtak a történtek és szöges ellentéte a leírtaknak.

Van ilyen is, olyan is, de a kérdező észrevetelére valszeg a példámban szereplő dolgok jellemzőbbek.

2021. febr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

A szakításom egy hónapja a következőképpen zajlott. Pár hétig pocskondiamódon sz*rul voltam lelkileg, de most? Hazudnék ha azt mondanám, hogy időnként nem hiányzik AZ A lány, akit lassan éve megismertem. De tudom, hogy hazugság volt a két és fél év. EZ ad erőt. És az, hogy a lelkiismeretem tiszta.

Úgyhogy? Nincs más hátra, mint előre. :D

2021. febr. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!