Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után ti törlitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után ti törlitek az exet a közösségi oldalon az ismerőseitek közül ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 06:36
1 2
 1/14 Noren1989 ***** válasza:
94%
A letiltàssal asszem ez automatikusan megtörténik 😅
2021. febr. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ. Van akit gyűlölök, azt igen.
2021. febr. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mindig.
2021. febr. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
tiltom azonnal
2021. febr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

1 exemet töröltem 1-et nem.


De amúgy normális esetben minek?


Ha békén hagy , nem kattan be, nem írogat , éli az életét akkor nem érdekel.

2021. febr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%

Igen, töröltem a levelezésünket, töröltem az ismerőseim közül, majd letiltottam. Évek óta volt, de nem oldottam fel, és ha 1000 évig élek se fogok változtatni.

Egyrészt mert én így érzem jól magam, de ami a fontosabb:


Mert így voltam korrekt a jelenlegi párommal.


MINDENKINEK jár a tiszta lap, ha ismerkedik, kapcsolatot szeretne. Undorító, amikor valaki az exek által okozott lelki sérüléseivel az aktuális párját terheli.


Ha új kapcsolatot akarsz, akkor a minimum, hogy normális esélyt adsz a jelöltednek.

Én amikor még randizgattam, kapásból húztam le a jelöltek közül azokat a csajokat, akik már "sokszor csalódtak". Mert én egy normális nőt akartam, nem egy elhasznált lelki rongyot.

Pontozzatok le, de inkább legyen a nőn pár kilóval több, minthogy külsőre bomba legyen, lelkileg meg egy nyomorult.


Ugyanúgy kiestek azok a nők, akik "jóban vannak az exeikkel". Ne legyél jóban velük. Ne legyél velük sehogy! Egészséges férfi nem akarja, hogy olyan férfi is legyen a barátnője életében, aki korábban megdugta.

2021. febr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig nem töröltem, míg nem zavarta a köreimet.

Majd miután a szakítás utáni 2.héten elkezdett az új nőjéről posztolni ÉS ezek ellenére nekem írogatott, tiltottam.

Egyérszt, mert nem voltam kíváncsi erre a képmutatásra, másrészt hagyjon engem békén és foglalkozzon helyettem az újonccal.

2021. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Én is töröltem őket. Szépen, békességben váltunk el egymástól, de neki is más irányt vett az élete, nekem is. Nem vagyok rá többé kíváncsi és ő se legyen rám. Pontot tettünk az ügy végére. Nyilván, ha valahol összefutunk, köszönünk egymásnak, de ennyi.
2021. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Én nem töröltem, nem tiltottam és nem is figyelem őket. Időnként ha valami történet vagy valami szembe jön velem, akkor megnézem és tovább lapozok.
2021. febr. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Már csak azért is, mert így tisztességes azzal, akit majd utána megismerek. Nem tartom meg ismerősnek, nem hagyok kinn közös képet, semmit. Okkal szakítok és akivel vége, az fixen nem marad a pajtikám sem. Onnantól külön utakon járunk.
2021. febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!