Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan gusztustalanság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gusztustalanság, amit ha észrevennétek, hogy a párotok csinál titokban, otthagynátok? Vagy volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Pl.

- csapba vizelés

- eszi a fikáját

- ráfingik a kezére és megszagolja

stb.


2021. febr. 14. 13:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy ilyen hétköznapi dolgok, h egy hétig nem cserél alsógatyát.
2021. febr. 14. 13:31
 2/12 anonim ***** válasza:
19%
Én az első kettőt csinálom, a harmadikat nem, bár ha megvakarom a seggemet, meg szoktam szagolni a kezemet utána. Sokszor kellemes, savanyú szaga van. Alsógatyát 2-3 naponta cserélek, mikor fürdök. Eddig senki nem vette észre ezeket, nem a másik orra előtt csinálom. Igaz, tartós kapcsolatom nincs is, csak egyéjszakások.
2021. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Ja, és nincs ebben semmi kivetnivaló. Joachim Löw is csinálja.
2021. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Csapba vizelés amúgy esetenként még higiénikusabb is, mint szétspriccelni a piszoárt, a vizelet ugye elvileg steril.

Fikaevésben nem tudok nyilatkozni, fingszagolást bizonyos diéták esetében szokták alkalmazni, úgy hallottam.

2021. febr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
" 4/4 ... fingszagolást bizonyos diéták esetében szokták alkalmazni, úgy hallottam." Uj fogyokura? Biztosan nagyon hatékony. Kevés benne a kaloria és ennek ellenére gyorsan elég!
2021. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Hú, nekem semmit nem kell észrevennem. A válaszok elolvasása bőven elég ahhoz, hogy kiábránduljak a komplett férfi nemből🙄
2021. febr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6. A kérdés mindkét nemre vonatkozott! Én pl. ismertem olyan nőt, aki kb. óránként benyúlt a bugyijába utána meg szagolgatta az ujját, és azt hitte nem tűnik fel.
2021. febr. 14. 14:37
 8/12 anonim ***** válasza:
31%
Minden férfi gusztustalan.
2021. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
8-as, ezzel a hozzáállással te vagy a leggusztustalanabb.
2021. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8. Apád nagyapád is férfi, és talán még fiúgyermeket is szülhetsz.
2021. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!