Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan aki vissza szerezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki vissza szerezte az exet ,annak ellenére hogy ő azt állította hogy soha többé nem kezdi újra ?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket ,csak komolyan vsjaszoljatok és csak olyan akinek van ebben tapasztalata . Nem szeretném részletezni a sztorit, de a volt párommal 4 évig voltunk együtt , van 2 kisgyermekunk és sajnos rengeteg rossz dolog történt a kapcsolatunkbsn amiért ő pár hónapja úgy döntött hogy szakít. Vissza költözött a családjához, az ország másik felébe és köszöni szépen de nem kér belőlünk. A gyerekre rá sem néz . Én meg minden nap felhívom , bombázom a képekkel, sírok, utána taktikát váltók és előadom hogy minden milyen szuper , hátha vissza jön.


Sajnos azt mondta hogy soha ,de soha nem jön vissza hozzám. Kizárt dolog .volt már valaki ilyen esetben ? Hogy szerezhetnem vissza? Hagyjak neki időt ?


Én vagyok a nő,32

Ő a férfi , 38


Nagyon szomorú vagyok, úgyhogy mindenkit megkerek hogy normálisan válaszoljon!



2021. febr. 15. 22:19
1 2 3 4
 1/33 Ypszilon1980 ***** válasza:
76%

Először is nem értem azt, hogy visszament a családjához, mert nem ti vagytok azok?

A másik, hogy ha minden nap hívod, írogatsz neki, meg küldözgetsz képeket, akkor pont, hogy egyre jobban eltaszítod magadtól, építed a falat kettőtök között. Hagyni kell legalább 3-4 hétig, addig semmit ne tegyél, no kontakt. Utána írhatsz neki, hogy mi van vele meg hogy van, semleges dolgokat. Sajnos kevés az esély ilyenkor már, meg az sem mindegy mik voltak a problémák.

2021. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

A családja alatt a szüleit értem . Ezt az 1 hónapos no contactot olvastam valahol a neten ... A kérdés már csak az hogy vajon segít-e ? 😔


Lényegében féltékenykedtem, vitatkoztam minden sz... ért

Stb . Nagyon megbántam ,és még reménykedem, de lehet hogy ez már egy veszett ügy. Én is úgy látom hogy egyre kevésbé erdeklem. De ha nem zaklatom felek hogy teljesen elfelejt.

2021. febr. 15. 22:37
 3/33 Ypszilon1980 ***** válasza:
84%
Az a helyzet, hogy ez az idő kell mindkettőtök számára, vagy akár több is, nem fog elfelejteni. Mindennapi zaklatás csak azt erősíti benne, hogy nem vagy képes változni, a cél pedig ez. Attól, hogy megbántad még nem egyenlő azzal, hogy valóban változol is. Kétszer szereztem vissza barátnőt, egyiket 4 hónap a másikat 8 hónap múlva. A kérdés csak az, hogy valóban akarod-e vagy csak a hirtelen hiány, a sokk az, ami miatt szeretnéd újrakezdeni.
2021. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd össze magad egy kicsit,mert nem ebbe a nőbe szeretett bele. Engedd el egy kicsit ezt a dolgot és ne akarj játszmákba belemenni és tinimagazinok tanácsait követve várni ,hogy visszajöjjön. Hagyj neki időt mindenképp. Én utána nem játszmáznék ,nem sajnáltatnám magam (abból semmi jó nem születik),mond meg neki hogy hibáztal,szereted stb.
2021. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
100 % hogy akarom , bármit megtennék érte . Nem hiszem hogy vissza fog jönni hozzánk . Rengeteg pénze van ,bárkit megkaphat,nem szeret minket. A gyerekek sem érdeklik . Azt mondta el akar felejteni , nélkülem boldogabb .. reménykedem hogy ezt nem gondolja komolyan és talán pár hét múlva átgondolja ... Akkor most leallok hogy egyfolytában keresem . Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 15. 22:52
 6/33 anonim ***** válasza:
Nemvilt
2021. febr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%
Bárkit eddig is megkaphatott volna, van 2 gyereke, őket nem tudja elfelejteni és nem is fogja, ráadásul ez mindig összeköt majd titeket. Hagyni kell, nyugi.
2021. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Olyan jó egy kis biztatás, köszi! 🙂
2021. febr. 15. 23:10
 9/33 anonim ***** válasza:
80%
Fizet a gyerekek után?
2021. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha már annyi pénze van, ha keresel egy jó ügyvédet, akkor a két gyerek után a fizetése egy jó részét neked csengetheti majd ki. Nem tudom téged ez mennyiben boldogít, de a jog nem engedi, hogy teljesen elfelejtsen.

Amúgy viszont én kb. esélytelennek látom, hogy meggondolná magát. Ha a két gyerekét így hátrahagyja, akkor elég szilárd az elhatározása, de amúgy meg nem egy jó ember, mert magára hagyta a gyerekeit.

Amúgy ha már lubickolni fogsz a gyerektartásban, akkor szánj pénzt egy szakemberre, mert a túlzott féltékenység, a folytonos veszekedés sem oké. És bár most megbántad nála, mert elhagyott, de ha nem tanulsz belőle, a következő pasinál is ezt fogod csinálni és elmarod magad mellől.

2021. febr. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!