Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan aki vissza szerezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki vissza szerezte az exet ,annak ellenére hogy ő azt állította hogy soha többé nem kezdi újra ?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket ,csak komolyan vsjaszoljatok és csak olyan akinek van ebben tapasztalata . Nem szeretném részletezni a sztorit, de a volt párommal 4 évig voltunk együtt , van 2 kisgyermekunk és sajnos rengeteg rossz dolog történt a kapcsolatunkbsn amiért ő pár hónapja úgy döntött hogy szakít. Vissza költözött a családjához, az ország másik felébe és köszöni szépen de nem kér belőlünk. A gyerekre rá sem néz . Én meg minden nap felhívom , bombázom a képekkel, sírok, utána taktikát váltók és előadom hogy minden milyen szuper , hátha vissza jön.

Sajnos azt mondta hogy soha ,de soha nem jön vissza hozzám. Kizárt dolog .volt már valaki ilyen esetben ? Hogy szerezhetnem vissza? Hagyjak neki időt ?

Én vagyok a nő,32

Ő a férfi , 38

Nagyon szomorú vagyok, úgyhogy mindenkit megkerek hogy normálisan válaszoljon!

febr. 15. 22:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

Mindenképp állj le és hagyd.

A férfiak többsége azért vissza megy a családhoz, pláne, ha látja, hogy visszavettél magadból. Ne zaklasd most, pláne ne piszkáld féltékenykedéssel. Csak várj most kicsit, hogy ő is lenyugodjon.

febr. 16. 02:22
 12/17 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk nem értem miért akarsz egy olyat visszakapni, aki a gyerekeire sem kíváncsi? Ez egyébként sem így megy...
febr. 16. 06:55
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki hogy ez egy veszett ügy . Egyszerűen utal engem . .. Majd pár hónap múlva megírom hogy hogy alakult. De valószínűleg addigra már túl leszek rajt.
febr. 16. 11:25
 14/17 anonim ***** válasza:
És a gyerekeit is utálja?
febr. 16. 12:40
 15/17 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hinném .azok csak szimplán nem érdeklik. Soha nem kérdezi meg hogy hogy vannak. Tudja hogy én mindent elintézwk ,mindent megteszek értük ,ő meg csak éli világát...
febr. 16. 13:11
 16/17 anonim ***** válasza:
60%
Azok??? Az igen te se vagy semmi
febr. 16. 17:40
 17/17 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Sajnálom. Kitartást
febr. 16. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!