Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan aki vissza szerezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki vissza szerezte az exet ,annak ellenére hogy ő azt állította hogy soha többé nem kezdi újra ?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket ,csak komolyan vsjaszoljatok és csak olyan akinek van ebben tapasztalata . Nem szeretném részletezni a sztorit, de a volt párommal 4 évig voltunk együtt , van 2 kisgyermekunk és sajnos rengeteg rossz dolog történt a kapcsolatunkbsn amiért ő pár hónapja úgy döntött hogy szakít. Vissza költözött a családjához, az ország másik felébe és köszöni szépen de nem kér belőlünk. A gyerekre rá sem néz . Én meg minden nap felhívom , bombázom a képekkel, sírok, utána taktikát váltók és előadom hogy minden milyen szuper , hátha vissza jön.


Sajnos azt mondta hogy soha ,de soha nem jön vissza hozzám. Kizárt dolog .volt már valaki ilyen esetben ? Hogy szerezhetnem vissza? Hagyjak neki időt ?


Én vagyok a nő,32

Ő a férfi , 38


Nagyon szomorú vagyok, úgyhogy mindenkit megkerek hogy normálisan válaszoljon!



2021. febr. 15. 22:19
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
22%

Mindenképp állj le és hagyd.

A férfiak többsége azért vissza megy a családhoz, pláne, ha látja, hogy visszavettél magadból. Ne zaklasd most, pláne ne piszkáld féltékenykedéssel. Csak várj most kicsit, hogy ő is lenyugodjon.

2021. febr. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk nem értem miért akarsz egy olyat visszakapni, aki a gyerekeire sem kíváncsi? Ez egyébként sem így megy...
2021. febr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy néz ki hogy ez egy veszett ügy . Egyszerűen utal engem . .. Majd pár hónap múlva megírom hogy hogy alakult. De valószínűleg addigra már túl leszek rajt.
2021. febr. 16. 11:25
 14/33 anonim ***** válasza:
És a gyerekeit is utálja?
2021. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Azt azért nem hinném .azok csak szimplán nem érdeklik. Soha nem kérdezi meg hogy hogy vannak. Tudja hogy én mindent elintézwk ,mindent megteszek értük ,ő meg csak éli világát...
2021. febr. 16. 13:11
 16/33 anonim ***** válasza:
25%
Azok??? Az igen te se vagy semmi
2021. febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben járok. Sajnálom. Kitartást
2021. febr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Történt azóta valami?

(Más is írta, hogy egy rendes férfi nem fordít hátat a gyerekeinek... Biztos, hogy annyira vissza akarod kapni? Nem lehet, hogy eleve le akart lépni, de nárcisztikus módon úgy intézte, hogy magadat hibáztasd a szakításért?)

2021. márc. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Szia , bocsi hogy csak most írok... Nos , nem tudtam leállni... Folyamatosan hívtam, írtam .... Letiltott mindenhonnan és kb 60 új telefknkartyat vettem és újra zaklattam... Egy kis időre rosszabbul állt a szénája, akkoriban kb 3 hétig szívesen beszélgetett velem , rengeteget videoztunk , beszélgettünk stb .. aztán ismét helyre jöttek az anyagi dolgai xes időközben talált egy förtelmesen csúnya nőt. 4 hónappal a szakítás után . Leleptek az összes pénzel külföldre ( Amerikába ) a páromnak olyan munkája van amivel onnan is tud foglalkozni. Állítólag hatalmas a szerelem. 4 nap után már kirakta Facebookra. O a borítóképe. Velem soha egy képet sem rakott ki . UgY látszik megváltozott. Láttam róla képeket és nagyon boldog, kisimultak a rancai,szinte csak úgy ragyog . Mivel én ezt nem akartam elhinni és tudomásul venni ,és az új párját egy képen sem jelölte meg azt hittem ez valami kamu .. nemrég felhívott videón, ott ült vele a holgyike a pálma fák alatt és bele nevetett a kepembe. Azóta számot cserélt , eltűnt a térképről szó szerint. persze a gyerektartást intézem , de a gyamugy szerint amíg fizet nem tehetnek semmit ... Nem követett el semmit,szabad ember és ott él lényegében ahol akar


A gyerekekre rá sem hederit. Össze vagyok törve és mégis erősnek kell lennem... Ok most a gyönyörű napsütésben a vízesés alatt szexelnek, boldogok, vidámak,semmi gondjuk nincs én meg egyedül kinlodgatok a gyerekekkel. Nagyon nehéz ezt az egészet feldolgoznom de akkor sem adom fel. Erős leszek . Hagyom hogy az idő dolgozzon helyettem... A nő egy olcsó , csúnya ,szegény nő akinek semmije nem volt úgyhogy biztos vagyok benne hogy soha de soha nem hagyja el az exemet. Általa szép élete lett.. az exem meg ahogy említettem önkívületi állapotban van , és szerelmes ...


Nem várok rá de remélem hogy talán idővel elmúlik a szerelem és visszatér hozzánk ... Tudom hogy egy ilyen ember nem érdemel meg egy családot , de én sem voltam mindig jó hozzá M valószínűleg ezek után nem is tudnék bizni benne ,mégis most mindennél jobban vagyom rá hogy haza térjen.

2021. márc. 31. 20:25
 20/33 anonim ***** válasza:
55%
4 évig voltatok együtt, de már van két gyerek, azaz első év után már baba projekten dolgoztatok, ami nagyon elhamarkodott. Szerintem az első gyerek után megvolt a probléma, ugyanúgy nem foglalkozott vele, lehet sokat féltékenykedtél, elégedetlenkedtél, de szerintem megvolt az oka, hiszen nem törődött veled. Próbáld meg reálisan látni a dolgokat, hogy ez korábban sem volt egy jó kapcsolat, azzal hogy elment semmivel sem rosszabb a gyereknevelés, korábban is minden rád hárult. Mi az, amiért visszavárod? Korábban toxikus volt a kapcsolat, semmit se tudtatok megbeszélni, nagyon gyorsan továbblépett, gyerekei sem érdekli azaz apaként is megbukott. Sokkal jobban jársz ha megpróbálod lezárni a dolgot, találhatsz még normális férfit.
2021. ápr. 1. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!