Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tanácsoltok a helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok a helyzet megoldására?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A történet az, hogy megismertem egy kicsivel több mint egy hónapja egy lányt, (19L) akivel nagyon jól el tudunk beszélgetni, megértem vele magam. Ezek alapján, meg mivel ő is nagyon szerette volna, össze jöttünk. Az elején még úgy voltam vele, hogy a személyisége mindent visz, viszont akárhogy próbálkozom, kinézetre egyszerűen nem nagyon tudom hova tenni. A lány rettentő boldog, hogy vagyok neki, viszont én sokszor nem érzem ugyanezt az előbb említett miatt, ráadásul elég sok munkám is van, és mellette a lány 3,5 órára lakik tőlem. Szeretném, hogy működjön, mert tényleg egy jó személyiség, de részemről a fizikai vonzódás nem az igazi. Megfordulnak bennem gondolatok, hogy úgysem ő lesz az akit keresek, élvezzem ki amíg tart, de ugyanakkor fojtogat is az egész, mert nem akarom kihasználni semmilyen szinten, sem megbántani egy hirtelen szakítással, ami tuti rettenetesen a padlóra küldené.

(19/F)



2021. febr. 16. 01:58
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Várnék. Megnézném, belé tudok e szeretni, és megértetném vele, hogy talán nekem ez nem lesz olyan gyors, és ne élje bele magát, hogy ne csalódjon, de ettől még szeretem őt, és szeretném hogy működjön. Ha bizonyos idő múlva se érzem, akkor mondanám, hogy ne.
2021. febr. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:

Majd elmúlik.

Én 27évesen is éltem tàvkapcsolatban. Alapvetően nem működik az esetek zömében.


Szerintem engedd el, mondd meg neki az igazat.

2021. febr. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem szereted, akkor miért vagy vele? Keress mást és legyél vele őszinte, csak szenvedés lesz az egész.
2021. febr. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt nézd, hogy mi lesz vele. Mindenkinek fáj a szakítás, szánalomból vele maradni meg annyira de annyira megalázó, hogy sokkal rosszabb, mint ha őszintén megmondod, hogy értékellek, de nem páromként.

Őszinteség!

2021. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ezt minél előbb hagyd abba...
2021. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ezt szépen megmondani valakinek, de meg kell tenned, hogy elmondod neki nem érzel úgy iránta (azt ne mondd, hogy egyszerűen ránézésre nem jön be) és szakíts vele. Én is sokáig küzdöttem ezzel, hogy egyenes tudjak lenni, mert nem akartam megbántani, megríkatni a másikat. Sajnos én is csináltam ilyet régen, hogy összejöttem olyan csajjal, akiről mélyen legbelül már az elején tudtam, hogy külsőre nem tetszik igazán, de egyébként én neki bejöttem és egész kellemes személyisége volt. Csak ez a baj, hogy ha nem tetszik neked, akkor te sem olyan leszel a kapcsolatban, mintha tetszene és hosszú távon valamilyen értelemben el fog romolni a dolog.
2021. febr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj így is mondta már, hogy nagyon fél mi lesz később a távolság miatt, és emiatt szorong is. Most mi lenne vele ha most ezt is bejelenteném...ah...
2021. febr. 16. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyi nem felelsz az ő boldogságáért. Majd kiheveri, ő is, mint mindenki eddig a történelem során. Sokkal rosszabb hogy behazudod, hogy ti máködni fogtok. Ne rabold egyikőtök idejét se, az a legdrágább dolog a világon és a legnagyobb köcsögség, amit tehetsz, ha elveszed tőle, hogy találjon valaki mást.
2021. febr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Semmi, nem a te dolgod, de később ő is rájön, hogy így jobb. Szánalomból, sajnálatból nem szabad valakivel együtt maradni. Persze nem azt mondom, hogy így bele az arcába, de valahogy kíméletesen lehet közölni, ettől függetlenül rossz lesz neki.
2021. febr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!