Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit érez a férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez a férfi?

Figyelt kérdés
Egy szakítás után mit érez a férfi? Én dobtam ki mert komolytalan volt. 6evig várt mindennel. De fel hívtam hogy beszéljek vele egy fontos dologról. És még ő küldot el a francba. Mindha én lennék a hibás!! 😂 Ez miért van?
2021. febr. 16. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Csak az ágyban kellettél neki, meg szakácsnőnek és társainak, amit tettél neki szívességből.

Ne sajnáld. Neki az eddigi állapot nagyon megfelelt.

Ffi.

2021. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is.
2021. febr. 16. 16:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsanat, de meg lett sertve, akar jogosan, akar nem. Es akar buslakodik, akar az egoja van darabokban, ez a reakcio azert frissen eleg ertheto.
2021. febr. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha én valakit hülyének nézek, és rá jön. Akkor nehogy már én legyek be sertodve.
2021. febr. 17. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy jogos, de nagyon meg van sertve. O nem te vagy.
2021. febr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És én nm voltam meg sértve évekig? Mindegy. Hadd legyen neki is rossz.
2021. febr. 17. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, szoval passz hogy miért csinálta
2021. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a Kérdezőt. Elfogadom, hogy a kapcsolatát egy lépéssel előbbre akarta vinni, de a férfi tétlen volt.

Hogy mit érezhetett a férfi? Bajos megmondani. Egyik ezt, másik azt, attól függően, hogy mennyire fogadja el, hogy ő volt a hibás, vagy a másik fél. Talán olyan megírhatná, akivel szakítottak, hogy ő mit érzett, de a másik férfi ugyan ebben a helyzetben mást érezhetett.

2021. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló köszönöm neked a korrekt választ.
2021. febr. 17. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!