Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar barátkozni az ex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar barátkozni az ex?

Figyelt kérdés

Azért szakítottam vele, mert rájöttem, hogy ismerkedik.

Miután kiraktam, össze is jött vele.

Eltelt néhány hónap, mire megkeresett, hogy megbánt mindent.

Örökre meghatározó személy leszek az életében és legyünk jóban.

Na meg jöttek a kérdések, hogy van-e már valakim, tovább léptem-e már.

Én nem akarok vele ezekután jóban lenni, azt sem értem, ehhez hogy van képe. Ezt meg is mondtam neki. Van nekem elég barátom nélküle is, akik nem árultak el.

Miért akar velem jóban lenni és mégis hogy gondolja, amikor ő vert át engem? Miért nem elég neki az új párja társasága?



2021. febr. 17. 07:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
67%
Covid idején elég nehéz az ismerkedés, te meg már egy régi, jól ismert punci vagy. Nálad sokkal gyorsabban ér el eredményt, mint egy vadidegennél.
2021. febr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
45%
Mert kanos. És mivel a lehetőségek igencsak korlátozottak (főleg mostanában), ezért nyilván annál a csajnál próbálkozik az ürítés reményében, akinél esélyes lehet.
2021. febr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De ott van az új nője, nem elég?
2021. febr. 17. 07:39
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Hány évesek vagytok? Hosszú kapcsolat volt?
2021. febr. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Majdnem 8 éves kapcsolat volt.

25N, 29F

2021. febr. 17. 07:41
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég. Kell a változatosság. Ilyen a férfiízlés. Gondolom az új kapcsolata sem túl komoly, emiatt megpróbálja a változatosság iránti igényét kiélni.
2021. febr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%
Exekkel nem barátkozunk!!!!
2021. febr. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Tehát ő megcsalt(?!) engem vele, most meg őt akarná megcsalni velem?

Nem vagyok férfi, de megköszönöm a férfi válaszokat. :D

2021. febr. 17. 08:21
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
Nyugodt lehetsz, aki ilyen beállítottságú, nem csak 1-2 vasat tart a tűzben. Csalt ő téged mindenkivel, akivel tudott, és csalja most az új nőjét is azzal, akivel csak tudja. Talán veled is fogja.
2021. febr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem a barátnőm próbált a világ legnyugodtabb embereként barátkozni😊 Én meg majdnem belepusztultam a jatszmaknak. Minden esetre jól tetted, hogy kivágtad bátor, de határozott döntés volt.
2021. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!