Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ennyire megviselt ha ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire megviselt ha ő szakított ?

Figyelt kérdés

Nem értem miért lett ennyire ingerült. Elöbb költözem el tőle pár nappal , mint megbeszéltük és teljesen más lett ... egészen addig normális volt , most fura , feszült, néha bunkó. Pedig még ő mondta normálisan váljunk el..

Láttam rajta , hogy rosszul van . Próbált úgy tenni , mintha semmi sem történne épp de nem tudta leplezni. Van egy kb max 1000 Ft-ot érő dolga nálam , véletlenül elraktam azt is és nemhogy venne másikat én vigyem el neki hétvégén.. Miért ilyen ostobák a férfiak ? 🤗


2021. febr. 18. 01:50
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ejj látom sértettem a pasikat , tisztelet a kivételnek akkor , na :D
2021. febr. 18. 08:09
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A szakításban van sértettség is, valószínűleg ezért. Mindenképp veszteség, mert negatív dolog. Ha nem volt szerelem, akkor is.

A cuccot meg el is postázhatod.

2021. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!