Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szoktatok tartani/félni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok tartani/félni egy kapcsolatban a szakítástól? Nem rossz, hogy bármikor megtörténhet? Nem lenne jobb, ha tudnátok, hogy örökre együtt maradtok a párotokkal?

Figyelt kérdés
2021. febr. 19. 10:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
53%
10! Nem minden férfi olyan érzéktelen azért...
2021. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
59%

Egyrészt én nem úgy kezdek el egy kapcsolatot, hogy az majd örökké fog tartani és ha mégsem, akkor egy nagy csődtömeg vagyok. Szerintem semmi rossz nincs abban, hogy valakivel évekig együtt vagyok, aztán ha már nem működik úgy a kapcsolat, vagy bármi gond van, akkor szakítunk. Ez tök természetes és nem indok arra, hogy akkor én ezen rettegjek.

Más kérdés, hogy ha valaki mellett annyira nem érzem magam biztonsgban, hogy azt se tudom, egyáltalán ki akar-e dobni egyik napról a másikra vagy nem, az nyilván nem egy stabil és jó kapcsolat és valószínűleg érdemesebb végetvetni neki.

2021. febr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
45%
Egyetlen kapcsolat sem fog örökké tartani, hiszen előbb-utóbb mind meghalunk. De ettől függetlenül mégsem töltöm rettegésben az egész életemet a haláltól való félelem miatt. Egy kapcsolat olyan, mint az életed: rajtad múlik, mennyi energiát adsz bele és mit hozol ki belőle. De csak annyit fogsz tudni kivenni belőle, amennyit beleadtál!
2021. febr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

En ezért sem tekintek többnek egy normal kapcsolatot mint egy szexkapcsolatot.

Egyedul a házasság az amin talán elgondolkodnék hogy az vajon több lenne, csak a statisztikák szerint az sem több.

2021. febr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%

12,

nem értek teljesen egyet veled. Az még úgy-ahogy csak hagyján, hogy úgy kezdesz bele a kapcsolataidba, hogy úgysem tartanak örökké. Ebből arra következtethetek, hogy bárkivel kapcsolatba lépsz, csak ne légy egyedül? Nem jól teszed.

Rosszabbnak látom azt, hogy (idézlek:) "ha valaki mellett annyira nem érzem magam biztonságban, hogy azt se tudom, egyáltalán ki akar-e dobni egyik napról a másikra vagy nem", (akkor)... jobb véget vetni.

Szerintem mielőtt komoly kapcsolatra adja valaki a fejét, ALAPOSAN, nagyon alaposan meg kell ismerni a másikat. Nem állítom, hogy ezek után nem jöhet be bármelyik félnek egy harmadik, de ez már ritka eset (de előfordulhat) éppen azért ritkább, mert jól ismerik egymást, rá merik bízni az életüket, a jövőjüket a másikra. Ráadásul évek alatt születhetnek gyerekek és bonyolódik a helyzet.

2021. febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!