Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lepjek tul az exemen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lepjek tul az exemen?

Figyelt kérdés

Legutobb exem miatt tobb mint felevet szenvedtem

Most ezt ki akarom kerulni

Hogyan tereljem el a figyelmem? Mivel?

Kerlek nők valaszoljanak!

23 N


Barmi ami segit kikapcsolni, elterelni a figyelmet, ha van barki jotanacsotok kerlek irjatok le!


Koszonom ha segitetek

Mar hetek ota szenvedek es nem javul



2021. febr. 19. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy ki lehetne ezt kerülni. 3.hónap végefelé járok, majdnem minden este sírok.. :)
2021. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom milyen

Egyszer mar ateltem, de az mas volt, akkor nem akartam folytatni de ugyis 8 honapig sirtam


De most en folytatnam mert borzalmasan szeretem, de o nem akar velem lenni...


Barcsak lenne egy gomb amivel kitorlom es megszunik a fajdalom :(


Ket het alatt fogytam 4kgt

Hanyingerem van minden kajatol


2 evet lehuztam vele es ennyi

Utalom hogy minden pasi hiteget

2021. febr. 19. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ugyanezt éltem át én is az első hetekben. 0 étvágy, fogyás, stb.. Nekem 7,5 évet kell feldolgozni. :(
2021. febr. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Uristen :( az nagyon sok

Sajnalom :(

2021. febr. 19. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez 2 év után. Tiltás mindenhonnan, zéró kontakt. Más nem segített. Sokat fogytam én is. A kemény sportolás segített még... kicsit belehalni...

(👦)

2021. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ohh :( sajnalom :(

Egyszer mar ateltem ezt es borzalmas 8 honapon keresztul sirni


Legalabb ha letudnam roviditeni vhogyan :(


Barcsak lenne ra vmi modszer :(

2021. febr. 19. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem augusztus ota napi szitu sirogorgeim vannak az exem miatt. Elkezdtem pszichologushoz jarni, o azt mondta, h tiltsam le mindenhonnan es fel ev alatt tul leszek rajta. Es hogy amikor mar nagyon jol leszek majd akkor fog feltunni...

Hat en nem tudtam meg letiltani, mert el bennem a remeny, h hatha ir vagy lesz valami...

Amugy en is probaltam egy csomo mindent, h visszakapjam, telefonba siras, onsajnaltatas volt a legjellemzobb. Hat egyik se jott be...

Azt kellene elerni, h ne fuggjek tole ennyire.

2021. febr. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnalom :(


En elozo exemet letiltottam de nem lett konnyebb! Akivel most szakitottam o segitett tullepni rajta amugy kost hogy igy belegondolok,


Viszon kellett ido meg ismerkedni tudtam


Mikor elozo exemmel szakitottam sok pasival ismerkedtem de nem tudtam senkivel normalisan beszelgetni


Aztan kb 10 honappal a szakitas utan megismerkedtem vele, es aztan ahogy beleszerettem elmult az exem iranti fajdalom


Egyebkent enis sokszor fuggok a masik feltol

De en nem sajnaltatom magam

En egyszeruen eltunok es sirok es szenvedek


Oszinten ennyi csalodas utan en most mar nem tudok pasikra nezni

Innentol egyedul kell jolereznem magam

2021. febr. 19. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!